Neler Yeni

Çözüldü✓ DART 1 için dağıtılacak kodlar hakkında sorularım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Şu an geç kaldın eğer yazmadıysan. İlk yazanlara cuma günü verilecek, cuma günü ilk yazanlara değil :D

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kodlar verilmedi arkadaşlar yayında söyledi yarın akşam verecek konu açıp.

Joysitik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet faruk çelik
Şu an geç kaldın eğer yazmadıysan. İlk yazanlara cuma günü verilecek, cuma günü ilk yazanlara değil :D
Ben ilk yazan 10 kişi arasındayım 4 dkda 10 kişi yazdı diye attığı storyde ismim gözüküyor. sonradan sevinçten tekrar mesaj atmıştım herhangi bi sıkıntı yaratır mı ? Sıralamamı geriye atar mı ?

Luck HooK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ONUR İNCE
Instagram
@onur__ince
Sayın yöneticim bizde mi bir anlama sorunu var yoksa metinde yazdığı gibi CUMA GÜNÜ ÖZELDEN YAZAN İLK 25 kişi olarak mı seçecek ?

Ekler

• 267DB99A-5B9C-45D1-BC41-21140C96C86E.jpeg
    267DB99A-5B9C-45D1-BC41-21140C96C86E.jpeg
    855.8 KB · Hit: 82

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Zeki Müren

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Cuma günü kodu verecek yazıyor. Cuma yazana verecek değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kemal
Kodlar daha açıklanmadı ya cuma günü özelden bu sistemi almak istiyenler msj atsın forum da dedi kodları özelden vericem dedi kandırmayın milleti

dbs01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğa Barış Sahip
Kodlar daha açıklanmadı ya cuma günü özelden bu sistemi almak istiyenler msj atsın forum da dedi kodları özelden vericem dedi kandırmayın milleti
kimse kimseyi kandırmıyor ama senin gibi yanlış bilgi verenler çok arkadaşım maalesef , abdullah bey instagram'a story ve post attığında yani 4 gün önce forumdan yazan ilk yazan 25 kişiye kodlar bugün verilecek hepsi bu kadar , yani aslında kodların sahipleri çoktan belli , ama daha açıklanmadı , 3 kez açıklama geldi twitchten oradan buradan yani insanlar hala anlamadı.

TalhaGnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Talha
kimse kimseyi kandırmıyor ama senin gibi yanlış bilgi verenler çok arkadaşım maalesef , abdullah bey instagram'a story ve post attığında yani 4 gün önce forumdan yazan ilk yazan 25 kişiye kodlar bugün verilecek hepsi bu kadar , yani aslında kodların sahipleri çoktan belli , ama daha açıklanmadı , 3 kez açıklama geldi twitchten oradan buradan yani insanlar hala anlamadı.
ben varım o hikayede 5.sıradaydım dedim aaa bu ben değilmiyim diye ben ondan sonra çok mesaj yazdım sıram değişmez değilmi

Harunkntk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Harun KANTIK
Arkadaşlar bence burda yapilmasi gereken şuydu. Pazartesiden cumaya kadar sistemi almak isteyenler ozelden mesaj atar. Cuma belirlenen bir saate kadar. Sonra mesaj atanlarin listesi cikarilir. List randomizer gibi programlar var. O liste oraya yatirilir. 25 kisi ramdom sec dersin. Cekilis usulu 25 kisi sistemi kazanir. Boyle olsaydi bu kadar tartisilmazdi bu konu.

Top Bottom