Neler Yeni

DART1 Sistem Alamadım

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
@Abdullah Hacıgül
Abi saat 5 de çıkacağını tahmin ederek evin içinde kartı bilgileri hazırlayarak YouTube sayfanı yeniledim videoyu ilk görenlerdenim sepete ekleye bastım eklenmedi eklenmedi en sonunda eklendi 1 adet gözüktü tıkladım bilgileri girdim telefona gelen secure kodu girdim ve spette ki üründen kalmamıştır dedi ve alamadım ya bu kadar bekleyip nasıl alamadım anlamıyorum itopya sayfasına ilk girenlerdenim eminim ve sepete ekleye basmama rağmen eklemedi 4 dakika boyunca elimden kaçtı o telefona gelen secure kodu girerken ki elimin titreyisi falan ya gitti güzelim sistem sıvı soğutmalı ;(

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
@Abdullah Hacıgül
Abi saat 5 de çıkacağını tahmin ederek evin içinde kartı bilgileri hazırlayarak YouTube sayfanı yeniledim videoyu ilk görenlerdenim sepete ekleye bastım eklenmedi eklenmedi en sonunda eklendi 1 adet gözüktü tıkladım bilgileri girdim telefona gelen secure kodu girdim ve spette ki üründen kalmamıştır dedi ve alamadım ya bu kadar bekleyip nasıl alamadım anlamıyorum itopya sayfasına ilk girenlerdenim eminim ve sepete ekleye basmama rağmen eklemedi 4 dakika boyunca elimden kaçtı o telefona gelen secure kodu girerken ki elimin titreyisi falan ya gitti güzelim sistem sıvı soğutmalı ;(
Tekrar stokta kos.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
aynısı bende de oldu spete ilkte eklenmedi telefondan girdim yine eklenmedi sonra eklendi ama ben o kodları girene kadar bitti zaten

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5dk da stok bitti
Sepete ekledim secure kodu girdim sepette ki ürün yoktur dedi itopyanın sitesi yüzünden alamadım vok sistemde ki gibi sepete ekleye basıyorum eklemiyor sepete 😁 laf falanda yoktu yoğunlukta yoktu daha kimseye bildirim gitmemişti.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya yok hocam bütün heyecanım gitti böyle bir şey olamaz ya daha kimseye bildirim giymeden saat 5 ye gelecegini tahmin edip yt sayfasını yeniledim ve ilk gorenlerden biriyim tıkladım ve nasıl alamadım bilmiyorum sitede yoğunlukta yoktu tiklamama rağmen gelmedi hemen babaannem telefonuna koşup o secure kodu girerken ki elimin titremesi falan yok alamayacaktım zaten belliydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

B450 koymıycağını söyleyip b450 anakart koyması üzdü @Abdullah Hacıgül
B450 koymayacagim demedi.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
Sepete ekledim secure kodu girdim sepette ki ürün yoktur dedi itopyanın sitesi yüzünden alamadım vok sistemde ki gibi sepete ekleye basıyorum eklemiyor sepete 😁 laf falanda yoktu yoğunlukta yoktu daha kimseye bildirim gitmemişti.
video geldiği anda girdim sonra youtube ana sayfasını yeniledim ne göreyim 1.5k izlenme zor be kardeşim

Top Bottom