Neler Yeni

DDR 5 E GEÇİŞ YAPTIM

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin
hocam baktım genellikle oyunlarda ortalama fps alırsınız yani sıkıntı olmaz sadece sogutucunuz sıkıntılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

5600 geçse daha iyi olmazmıydı
hocam 5600 e geçsem de hemen hemen aynı fiyat olacaktı baştan topladık her şeyi DDR 5 e geçtik :D

Gurkanpiro

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gurkan
hocam 5600 e geçsem de hemen hemen aynı fiyat olacaktı baştan topladık her şeyi DDR 5 e geçtik :D
anladım hocam aslında iyi olmuş 7500f almanız ileri dönük olmuş ilerde ekran kartınız degiştirebilirseniz çok iyi olur

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin
Konuyu açan kişinin bütçesi kısıtlı ve mevcut Ryzen 5500'e sahip olduğu sistemi upgrade etmek istediği için DDR5 sistem tavsiyesi verdik. Kısıtlı bütçesi ile yapılabilecek en F/P tercihleri yaptık. O yüzden seçimlerini eleştirip arkadaşı endişelendirmeyin bence.
hocam 480 gb wd green m2 nvme wds480g2g0c sdd var bu aldığımız anakarta uyar demi ssd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu açan kişinin bütçesi kısıtlı ve mevcut Ryzen 5500'e sahip olduğu sistemi upgrade etmek istediği için DDR5 sistem tavsiyesi verdik. Kısıtlı bütçesi ile yapılabilecek en F/P tercihleri yaptık. O yüzden seçimlerini eleştirip arkadaşı endişelendirmeyin bence.
hocam termal macunda almadık ama

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Sercan SAYİT

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin

Gurkanpiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gurkan
Hocam ben bu sistemi kendim evde montajını yapabilir miyim video izleyerek yoksa bir bilgisayar dükkanına götürsem orda mı montaj yapılsa
hocam riske girmeyin ve kablo toplaması zor bilgisayarcıya yaptırın

Gurkanpiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gurkan
Hocam sistem nasıl olmuş sizce DDR 5 E geçerek bence en iyisini yapmış oldum gibi
yani hocam iyi olmuş ileri dönük olmuş ramler hakkında bir bilgim yok ama cl degerleri sanki biraz fazla ama sıkıntı oluşturmayacaktır

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Bünyamin
yani hocam iyi olmuş ileri dönük olmuş ramler hakkında bir bilgim yok ama cl degerleri sanki biraz fazla ama sıkıntı oluşturmayacaktır
Hocam inşallah biraz şu bütçem açılırsa eğer onları da halletmek istiyorum

Top Bottom