Neler Yeni

Çözüldü✓ DDR3 anakart a GDDR6 ekran kartı taka bilirmiyim ?

Squelr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Recep Türcan
DDR3 anakartım var RTX2060S alıcam Taka bilirmiyim ?

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
hasan avcı

PCI-Express x16​

GDDR5 ve GDDR6 grafik kartlarında kullanılan bellek türleridir. Ekran kartlarındaki kontrolcüler tarafından yönetildiği için anakart üzerindeki DDR2, DDR3 ve DDR4 ten bağımsızdırlar. Yani DDR3 olan bir anakarta da takabilirsin, DDR4 olan anakarta da takabilirsin. Birbirinden bağımsızdır.

Squelr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Recep Türcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GDDR5 ve GDDR6 grafik kartlarında kullanılan bellek türleridir. Ekran kartlarındaki kontrolcüler tarafından yönetildiği için anakart üzerindeki DDR2, DDR3 ve DDR4 ten bağımsızdırlar. Yani DDR3 olan bir anakarta da takabilirsin, DDR4 olan anakarta da takabilirsin. Birbirinden bağımsızdır.
Teşekkür ederim :)

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Murat Cemal
takarsın çalışır ama ddr3 platformunda 2060s'i besleyebilecek işlemciler parmakla sayılır. tam performans alamayabilirsin. anakarttaki ram tipi ile ekran kartının bir bağlantısı yok

Squelr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Recep Türcan
takarsın çalışır ama ddr3 platformunda 2060s'i besleyebilecek işlemciler parmakla sayılır. tam performans alamayabilirsin. anakarttaki ram tipi ile ekran kartının bir bağlantısı yok
şöyle çalışıyorum bu yaz birde 12. sınıf stajım var ordan gelen para ile ankart işlemci ram değişicem önce ekran kartı aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir süre götürsün yeter

Top Bottom