Neler Yeni

DDR5/AM5’e geçmeye değer mi?

Ruqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Selim Yılmaz
Arkadaşlar merhaba ben geçenlerde sistemimi yükselmeye karar verdim ve asus tuf b550 aldım sonra bir kaç hafta sonra elime birazdaha para geçti bu para ile am5 geçer isem bana extra 6-7bin gibi maliyet olacak / b650 tuf almayo düşünüyorum gene ama bir yandan gerek te var mı diyorum haftada 3-4 gün 2-3 saat ayırmayı planlıyorum simülatörde uçuş yapmak için şuan ki param ile güzel bi 40 serisi ekran kartı+ 5600 alabiliyorum sizce biraz daha uzun yolu olan am5’e geçmemeliyim yoksa am4 de ryzen 5 serisi ile orta/ üst iyi bi sistem mi yapayim extra paraya değer mi uzun vadede nasıl olur?

GirayHan

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba ben geçenlerde sistemimi yükselmeye karar verdim ve asus tuf b550 aldım sonra bir kaç hafta sonra elime birazdaha para geçti bu para ile am5 geçer isem bana extra 6-7bin gibi maliyet olacak / b650 tuf almayo düşünüyorum gene ama bir yandan gerek te var mı diyorum haftada 3-4 gün 2-3 saat ayırmayı planlıyorum simülatörde uçuş yapmak için şuan ki param ile güzel bi 40 serisi ekran kartı+ 5600 alabiliyorum sizce biraz daha uzun yolu olan am5’e geçmemeliyim yoksa am4 de ryzen 5 serisi ile orta/ üst iyi bi sistem mi yapayim extra paraya değer mi uzun vadede nasıl olur?
sıfırdan toplanmıyorsa am5'e geçmeyi ben gerekli görmüyorum. bende am4 soketteyim. param var ama gerekli duymadığım için alttakımı yenilemiyorum pc'nin. bence daha bir kaç senesi daha var.

Ruqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Selim Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfırdan toplanmıyorsa am5'e geçmeyi ben gerekli görmüyorum. bende am4 soketteyim. param var ama gerekli duymadığım için alttakımı yenilemiyorum pc'nin. bence daha bir kaç senesi daha var.
Hangi işlemciyi alayim sizce?

Ruqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Selim Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cümlede hata nedir anlamadım alintilama gereği duyduğun?
Arkadaşlar sakin am5 geçmiyeceğim bir süre daha am4 olarak kasayı tam olarak oturtup öyle geçeceğim geçeceğim modellerde beli

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Bu cümlede hata nedir anlamadım alintilama gereği duyduğun?
Biten konuyu hortlatmışsınız yeni fark ediyorum,
1708274746860.png
arkadaşın yazdığı mesaj ve önerdiğin işlemci.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom