Neler Yeni

ddr5 bu sistem mantikli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berk mete
sizce nasil. vatan bilgisayardan olmasi onemli cunku alisveris kredisi ile alacagim. ama biraz daha para biriktirip baska sitelerden daha mantikli ve ucuza bir sistem bulabilir miyim sizce ne diyorsunuz. ram 2x8 bu arada ve ileride 36 veya 40cl ile degistirmeyi dusunuyorum o yuzden su an rame cok takilmayin. toplam fiyat 38k yapiyor

Ekler

• IMG_1339.png
    IMG_1339.png
    259.3 KB · Hit: 70

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Gayet iyi gibi fiyatı.

Gladhron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur Şahin
42-43 e gamegarajdan, 4070super 7500f 32gb ram 2tb ssd toplamıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
alperen özdemir
sizce nasil. vatan bilgisayardan olmasi onemli cunku alisveris kredisi ile alacagim. ama biraz daha para biriktirip baska sitelerden daha mantikli ve ucuza bir sistem bulabilir miyim sizce ne diyorsunuz. ram 2x8 bu arada ve ileride 36 veya 40cl ile degistirmeyi dusunuyorum o yuzden su an rame cok takilmayin. toplam fiyat 38k yapiyor
Hocam psu biraz düşük w gibi 700 veya 750 daha ileriye yönelik olur 4070 li sistemlerde değilde 4060 ti lı sistemlerde 650 w kullanılıyor

tadic3453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Tadic3453
Hocam bence kasayı değiştirin power boost PSU güven vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berk mete
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• IMG_1340.png
    IMG_1340.png
    489.6 KB · Hit: 24
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
alperen özdemir
ben de cok anlamiyorum ustteki arkadas sag olsun yardimci oldu psu konusunda. onun disinda sistem alinabilir hocam dimi iyi duruyor
Valla hocam taksit ile alacaksan benim bildiğim vatan çok iyi taksit sunuyor ben de bu sistemi almayı düşünüyordum ama yükseltmeye fiyatım yetmediği için almadım iyi sistem ama ramleri değiştirirseniz daha iyi olur gibi cl değeri biraz yüksek gibi ne kadar düşük o kadar iyi zaten biliyorsunuzdur fakat her cuma İncehesap da saat 22.00 da gaming gecesi var geçen 41 k ya bir sistem bu 35k ya indi gene aynı durum olur mu bilemem ama eğer olmaz ise bişey diyemem size kalmış almak bir de pchocası bu ay 3 sistem çıkaracakmış belki aynı sistem daha uyguna gelebilir veya bu fiyata daha iyi bir sistem gelebilir gene karar sizin hocam ama bu sistem güzel gibi fiyatına risk almak size kalmış

EmreAlp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Gezer
sizce nasil. vatan bilgisayardan olmasi onemli cunku alisveris kredisi ile alacagim. ama biraz daha para biriktirip baska sitelerden daha mantikli ve ucuza bir sistem bulabilir miyim sizce ne diyorsunuz. ram 2x8 bu arada ve ileride 36 veya 40cl ile degistirmeyi dusunuyorum o yuzden su an rame cok takilmayin. toplam fiyat

qwoxs25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Değirmenci
Alabilirsin. Bir problemi yok

Top Bottom