Neler Yeni

Dedem ve tüm kanser hastaları İçin Dua eder misiniz?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
arkadaşlar elim ayağım titriyo şuanda dedem gözümün önünde eriyip gidiyo ve ben onun gözünün içine baka baka yalan söylemek zorunda kalıyorum

konuya gelicek olursak arkadaşlar dedem geçen yıl ameliyat oldu safra kanserinden fakat biz geçti sanıyoduk şuan geçmemiş testlerine baktım dahada kötüleşmiş pankreas ve karaciğer i 4.evre kötü huylu tümör e sahip ve dua etmekten başka çaremiz yokmuş kemoterapi almaya başlıcak ama istemiyo kemoterapi almazsa 6 ay ömrü var diyo doktorlar lütfen tüm kanser hastaları için bir duanızı eksik etmeyin arkadaşlar sizlerde bende o duruma düşebilirim allah kimseyi o duruma düşürmesin

Chapin

80+ Silver
Geçmiş olsun, ölüm aslında kötü bir şey değildir. Emin ol seninde belirli bir ömrün var.

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
geçmiş olsun dostum üzüldüm ölümlü dünya ALLAH şifasını verir inşallah.

Avolay

80+ Gold
Cenazeler giden için değil kalanlar içindir diye bir laf vardı :( O mutlu olacak ölümün tek kötü yanı özlemeniz olacak :)

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cenazeler giden için değil kalanlar içindir diye bir laf vardı :( O mutlu olacak ölümün tek kötü yanı özlemeniz olacak :)
hocam sorunda orda işte ananem ve dedem hariç tüm aile fertleri biliyor anananem dedeme sen ölsen ben bu birşeyine vurdumunun hayatında napıcam dedi o ara ben ağlamamak için odadan ayrıldım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

amin sağolun kankalarım
geçmiş olsun dostum üzüldüm ölümlü dünya ALLAH şifasını verir inşallah.
Geçmiş olsun, ölüm aslında kötü bir şey değildir. Emin ol seninde belirli bir ömrün var.
geçmiş olsun kardeşim inşallah sağlığına kavuşur

Top Bottom