Neler Yeni

Değişim ürünü gümrüğe takıldı

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Logitech'den gelen değişim ürünü gümrüğe takıldı şimdi bana fotoğraftaki şekilde bir belge yollamışlar doldurmam için. Şimdi benim bunu nasıl doldurmam lazım? Yazıcıdan çıktısını çıkarıp tükenmez kalemle doldurmak şart mı? Ad-soyad, adres, TC kimlik numarası bir de ticari tanım kısmını doldurduktan sonra belirtilen adrese yollamam lazım sanırım. Ticari tanım kısmına ne girmeliyim? Bu ürün bozuk olan F310 gamepad'in yerine gönderilen değişim ürünü oraya da birebir bu şekilde mi yazmam lazım? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?

Ekler

• kopya.jpg
    kopya.jpg
    187.4 KB · Hit: 100

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
görsel bnde açılmadı

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ensar ÖZDEN
Logitech'den gelen değişim ürünü gümrüğe takıldı şimdi bana fotoğraftaki şekilde bir belge yollamışlar doldurmam için. Şimdi benim bunu nasıl doldurmam lazım? Yazıcıdan çıktısını çıkarıp tükenmez kalemle doldurmak şart mı? Ad-soyad, adres, TC kimlik numarası bir de ticari tanım kısmını doldurduktan sonra belirtilen adrese yollamam lazım sanırım. Ticari tanım kısmına ne girmeliyim? Bu ürün bozuk olan F310 gamepad'in yerine gönderilen değişim ürünü oraya da birebir bu şekilde mi yazmam lazım? Ekstra bir şey yapmama gerek var mı?

Geçenlerde ben de F710 için yeni alıcı istemiştim. Benzer bir durum söz konusu oldu. Benzer bir form Dldoldurup mail ile paylaştım. Ürün sıkıntısız teslim edildi.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Geçenlerde ben de F710 için yeni alıcı istemiştim. Benzer bir durum söz konusu oldu. Benzer bir form Dldoldurup mail ile paylaştım. Ürün sıkıntısız teslim edildi.
Hocam formu bilgisayar üzerinde mi doldurdunuz yoksa çıktısını alıp doldurup onun fotoğrafını mı attınız?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
Sandiskten değişim yaptığımda da aynı belge istenmişti. Pc üzerinden yapmıştım sanırım hatırlamıyorum.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
Ben photoshop üzerinden doldurup iletmiştim 😂
Hocam bende öyle yapmayı düşünüyorum da imza kısmını nasıl yaptınız? Normal fırça ile kendi imzamı atsam olur mu acaba :)

HDogus

80+ Bronze
Bunu herkese yolluyorlar bildiklerini doldur yeter. İmzayıda beyaz kağıda at fotosunu çek bilgisayardan arka planını sil tamamdır.

Can...

80+ Platinum
Hocam bende öyle yapmayı düşünüyorum da imza kısmını nasıl yaptınız? Normal fırça ile kendi imzamı atsam olur mu acaba :)
bence çıktı al doldur sonra pdf e dönüştür yolla

Livaković

80+ Silver
0 göndermiyorlar bilginiz olsun yenilenmiş ürün gönderiyorlar

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
0 göndermiyorlar bilginiz olsun yenilenmiş ürün gönderiyorlar
Farketmez hocam düzgün çalışan bir şey gelsin yeter.
Kalemi seçip imza atabilirsin ps üzerinden ben de öyle yapmıştım
Ben de öyle yapacağım sanırım yakında kırtarsiye yok şuan uğraştırıcı olur. El ile imzalayıp fotoğraf atın derlerse öyle yaparım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu herkese yolluyorlar bildiklerini doldur yeter. İmzayıda beyaz kağıda at fotosunu çek bilgisayardan arka planını sil tamamdır.
İmzanın arka planını hangi uygulama ile silebilirim hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

UPS müşteri hizmetleri ile görüştüm söylediğine göre bu belge otomatik geliyormuş sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok dedi.

Son düzenleme:
Top Bottom