Neler Yeni

Delipop ile Asil Karambit arasında kaldım, yardım eder misiniz?

Spancak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Topçuoğlu
şimdi anlatacağım şey size çok saçma gelebilir :D şimdi benim oyunlarda arklarımla kuzenimle aynı skine sahip olma alışkanlığım var illede isterim aynı skin olsun diye biz kuzenimle valorantda bıçak alcaktık asil alcaktık sonra delpopa karar verdik bugün geldi marketime aldım ama geliştirmedim kuzenim bana okul açılınca çok oynamam dedi belki alırım belki almam dedi yani %50 bi ihtimalle sizce geliştiriym mi yoksa iade mi ediyim delipopla asil karambit arasında kaldım sevgiler saygılar

Aware

80+ Silver
İade et bence. Ailesi ders çalış çalış diyen tipdeyse oynasa bile az oynar.

Köylü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Bahadır Özel
cevabım imzamda ordan okuyabilirsin

edit: konu başlığı "sorum açıklamada" idi değiştirmiş

Son düzenleme:

2mApoo

80+ Silver
şimdi anlatacağım şey size çok saçma gelebilir :D şimdi benim oyunlarda arklarımla kuzenimle aynı skine sahip olma alışkanlığım var illede isterim aynı skin olsun diye biz kuzenimle valorantda bıçak alcaktık asil alcaktık sonra delpopa karar verdik bugün geldi marketime aldım ama geliştirmedim kuzenim bana okul açılınca çok oynamam dedi belki alırım belki almam dedi yani %50 bi ihtimalle sizce geliştiriym mi yoksa iade mi ediyim delipopla asil karambit arasında kaldım sevgiler saygılar
delipopun markete gelmesi bile almaya değer. Herkes onun gelmesini bekliyor. İlerde pişman olma diye diyorum.
Bende gidem bari BATTLE PASS alam. :(

Spancak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Topçuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
delipopun markete gelmesi bile almaya değer. Herkes onun gelmesini bekliyor. İlerde pişman olma diye diyorum.
Bende gidem bari BATTLE PASS alam. :(
üzülme be knk çoğunu twichten sp ile vp veren kanallar var ordan aldım

Spancak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Topçuoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Spancak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emir Topçuoğlu
hiçbir zaman o kadar sabrım olmadı. Helal sana knkm.
knk bazen insan isteyip hırs yapuyor çok izlenen kanallar çok spyle veriyor ama ben primeyla abone olup ücretsiz 40 k ya 600 vp 20 kya 600 vp almıştım birsürü aldım boş insanım yani

2mApoo

80+ Silver
knk bazen insan isteyip hırs yapuyor çok izlenen kanallar çok spyle veriyor ama ben primeyla abone olup ücretsiz 40 k ya 600 vp 20 kya 600 vp almıştım birsürü aldım boş insanım yani
Bende başlıyom. Hırslandım.
eyw.

Top Bottom