Neler Yeni

Öneri Dell 280hz 8000 e alınır mı ?

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ömer

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Kadir Efe Ulusoy
işlemcin ekran kartın nedir valomu csmi oynayacaksın

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Fettah Özalp
Başka önerileriniz var mı bu bütçede ? Daha ucuza daha kaliteli dediğiniz monitör önerileriniz varsa çok memnun olurum.

Hocam bunu bende alacaktım ama şu devam eden ve başlangıç tepki süreleri denen şeyler iyi değilmiş onu fark ettim almadım.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bunu bende alacaktım ama şu devam eden ve başlangıç tepki süreleri denen şeyler iyi değilmiş onu fark ettim almadım.
Nasıl yani hocam. Sorun 0.5 ms gibi olmaması mı tam olarak
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemcin ekran kartın nedir valomu csmi oynayacaksın
Rx 7700xt r7 7600, her türlü oyun oynanılacak hocam, valorantta dahil

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Kadir Efe Ulusoy

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Fettah Özalp
Nasıl yani hocam. Sorun 0.5 ms gibi olmaması mı tam olarak

Rx 7700xt r7 7600, her türlü oyun oynanılacak hocam, valorantta dahil
Hocam o her 0.5ma yazan gerçek 0.5ms değildir. Aslında kullandığımız bütün oyuncu monitörleri öyle değil zaten. 4 5 devam ettirilen gecikme sureleine sahipler. Gerçek 1ms monitörler e sporcularin oynadığı pahalı ve her yerde kolay bulunmayan monitörlerdir.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o her 0.5ma yazan gerçek 0.5ms değildir. Aslında kullandığımız bütün oyuncu monitörleri öyle değil zaten. 4 5 devam ettirilen gecikme sureleine sahipler. Gerçek 1ms monitörler e sporcularin oynadığı pahalı ve her yerde kolay bulunmayan monitörlerdir.
Peki siz hangi monitörde karar verdiniz

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Fettah Özalp
Bana kalırsa Samsung G4 al kafan rahat olsun.

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mert ash
Başka önerileriniz var mı bu bütçede ? Daha ucuza daha kaliteli dediğiniz monitör önerileriniz varsa çok memnun olurum.

27inch 1080p alacağına delli alabilirsin üzeceğini düşünmüyorum fps oyuncususun hz ömürlük yeterli 0.5ms fast ips güzel bir monitör alacaksan hayırlı olsun

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ömer
Hocam 27 inch biraz büyük geleceği için 24 25 tercih etmek istiyoruz. Bu oddysey 6000 e düşmüştü sanırım 25 inchliği. Dell e kıyasla ne kadar iyi veya kötü?

27inch 1080p alacağına delli alabilirsin üzeceğini düşünmüyorum fps oyuncususun hz ömürlük yeterli 0.5ms fast ips güzel bir monitör alacaksan hayırlı olsun
Sağolun hocam

Samsung G4 al dostum bana güven. Sadece Odyssey serisinin içinde olduğu için hakkı yendi.
Hocam dediğiniz gibi Samsunga biraz ön yargılıyım 144 hzlik monitörlerinde bir sürü sorun yaşayan vardı diye hatırlıyorum. Ancak inceleme videolarına bir bakayım duruma göre samsung alabiliriz

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Fettah Özalp
Hocam 27 inch biraz büyük geleceği için 24 25 tercih etmek istiyoruz. Bu oddysey 6000 e düşmüştü sanırım 25 inchliği. Dell e kıyasla ne kadar iyi veya kötü?

Sağolun hocam
Kankam Dell kötü kötü anla. Samsung al geç.

Kankam Dell kötü kötü anla. Samsung al geç.
@LapsekiliRonaldo Göster dostum arkadaş ne alsın sen söyle gülücük atmasını biliyorsun. Dell devam ettirilen gecikme süresi 15ms. Ha 15ms de oynamak istiyorsan alabilirsin dostum.

Sağolun hocam

Hocam dediğiniz gibi Samsunga biraz ön yargılıyım 144 hzlik monitörlerinde bir sürü sorun yaşayan vardı diye hatırlıyorum. Ancak inceleme videolarına bir bakayım duruma göre samsung alabiliriz
Bu forumda çoğu kişi kullanıyor hocam. Asla sorun çıkmaz ghosting yok. Devam ettirilen MS süreleri güzel. Dell gibi kötü değil. Dell almayın. Samsung G4 sadece G3 ve g5 den dolayı kötü olarak görülüyor. Aslında değeli hiç iyi bilinmiyor

Son düzenleme:
Top Bottom