Neler Yeni

Çözüldü✓ Dell 360 hz monitör nvdia da çalışır mı

hyzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Atay
Arkadaşlar merhaba dell alienware 24.5 inch 360 hz monitörünü almayı planlıyorum fakat monitör freesync destekli yazıyor nvdia ekran kartında herhangibi bi akıcılık yada yırtılma problemi olurmu rampage freesync 240 hz kulanıyorum çok akıcı gelmiyor bundada aynı sorun olur mu

Bartuu

80+ Silver
okadar yüksek fps de ekran yırtılması çok minimal olur 240hz nasıl akıcı gelmiyor anlamadım 240fps alabiliyorsunuz dimi

hyzex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz Atay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
okadar yüksek fps de ekran yırtılması çok minimal olur 240hz nasıl akıcı gelmiyor anlamadım 240fps alabiliyorsunuz dimi
Evet alıyorum hatta daha fazla alıyorum ama olmuyor markadan kaynaklı galiba asıl sorum bu monitör gsync uyumlu mu

Qavitaex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Hasan Hüseyin Gümüş
itopya da daha uygun oluyor bu monitör takip etmelisin ara ara indirim yapıyorlar

ustta18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ahmet Saylan
Evet alıyorum hatta daha fazla alıyorum ama olmuyor markadan kaynaklı galiba asıl sorum bu monitör gsync uyumlu mu
Dostum selam, 240hz ossuruktan bile olsa akıcılık sorunu yaşamaman lazım fps sıkıntısıda çekmiyormuşsun eğer imkanın varsa arkadaşından ödünç monitör al ya da monitörünü arkadaşına götür dene

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
kullandığın markanın panelinden dolayı akıcılık yoktur

Top Bottom