Neler Yeni

Dell G2422HS Response Time ne seçilmeli?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Arkadaşlar merhaba, görenleriniz olmuştur 1 hafta içerisinde aldığım Dell G2422HS ve Gigabyte G24F-2'yi ölü pikselden dolayı iade etmiştim. Dell tekrardan stoğa gelince 2 gün önce tekrar sipariş verdim. Monitörü az önce teslim aldım ve gerekli testleri yaptım. Sonunda ölü pikselsiz bir monitöre sahibim. Yalnız bir şey sormak istiyorum. Ayarlarda response time'ı fast, super fast, extreme olmak üzere 3 mod olarak ayarlayabiliyoruz. Bunların hangisinde ghostingin en az olması gerekir?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,686
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Çok açarsan farklı görüntü sorunlarına yol açıyor. Hepsini tek tek dene işte zararı yok :)

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Kanka ayıpsın neden sormuyorsun :D
Extreme yaparsan pixel overshooting yapıyor, super fast en iyi sonucu verir muhtemelen. İstersen ufo testten bak hangisi sana en iyi gelirse onu kullan.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ayıpsın neden sormuyorsun :D
Extreme yaparsan pixel overshooting yapıyor, super fast en iyi sonucu verir muhtemelen. İstersen ufo testten bak hangisi sana en iyi gelirse onu kullan.
Kanka masayı düzenliyordum tam yazacaktım .) Gözüme en iyi superfast geldi dediğin gibi. Ama çok bir fark göremedim kameradan bilemiyorum.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Kanka masayı düzenliyordum tam yazacaktım .) Gözüme en iyi superfast geldi dediğin gibi. Ama aşırı aşırı bi fark göremedim kameradan bilemiyorum.
Gözüne güven knk nasıl en iyi geliyorsa öyledir, kamerayı da kullanacaksan ağır çekim ile bakabilirsin, 120fps çekebilirsen yeterli olur. Fotoğraf için manuel ayar çekmezsen otomatik modun ne kadar hızlı çekim alacağı belli olmaz net fikir vermez, o yüzden en iyisi ağır çekimden yararlanmak. Ufo test iyidir, beğenmezsen aim maplerinde botlara A-D yaptırırken de bakabilirsin o da iyi oluyor. Haydi sıkıntısı yoksa cümleten hayırlı olsun güzel günlerde kullan kankam :)

Top Bottom