Neler Yeni

dell g2722hs no dp signal hatası (YARDIM LÜTFEN)

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Emir Bayram
Beyler daha az önce monitör geldi ama no dp signal from ur device hatası alıyorum .ilk başta çalıştı sonra bi anda bu hata geldi.her şeyi denedim çıkartım taktım kabloları tekrar tekrar denedim ama düzelmedi.şuan eski monitörden yazıyorum.bu sorunu nasıl düzeltebilirim?(HDMİ ile denedim oldu ama kablo çok kısa ayrıca DVI çalışmama sebebi ne olabilir?)

Son düzenleme:

kojiro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert Erçelik
Beyler daha az önce monitör geldi ama no dp signal from ur device hatası alıyorum .ilk başta çalıştı sonra bi anda bu hata geldi.her şeyi denedim çıkartım taktım kabloları tekrar tekrar denedim ama düzelmedi.şuan eski monitörden yazıyorum.bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
geçen bende monitör aldım başka marka yanında gelen dp kablosu ile görüntü vermedi ama eksi monitörümde yeni monitörle gelen dp kablosu çalışıyordu, gittim yeni dp kablosu aldım görüntü vermeye başladı ben böle çözdüm

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Emir Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen bende monitör aldım başka marka yanında gelen dp kablosu ile görüntü vermedi ama eksi monitörümde yeni monitörle gelen dp kablosu çalışıyordu, gittim yeni dp kablosu aldım görüntü vermeye başladı ben böle çözdüm
kafayı yersin ya 6k bayıl sonra çalışmasın

Top Bottom