Neler Yeni

Yardım DELL LAPTOBUMUN SSD SİNİ DEĞİŞTİRİCEM BU SSD NASIL?

Farex

80+ Silver
Arkadaşlar laptopun için ssstc 512 gb 3000/2100 hız olan saf vardı yazma hızı düşüktü bende Dell i aradım durumu anlattım ama hızmtestini baz alamadıklarını sadece biostan diagnostig testinde hata çıkarsa yardımcı olabileceklerini söylediler bende ısrarcı oldum ssd değişimi yapacaklarını söylediler şimdi parça temin edildi adamlar benim uygunluk zamanıma göre ayarlayamadılar parça değişimi için bende dedim verin bana ben yaparım size de içindekini veririm tamam dediler teslim ettiler sizce bu ssd nasıl hiçbir fikrim yok
image.jpg

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar laptopun için ssstc 512 gb 3000/2100 hız olan saf vardı yazma hızı düşüktü bende Dell i aradım durumu anlattım ama hızmtestini baz alamadıklarını sadece biostan diagnostig testinde hata çıkarsa yardımcı olabileceklerini söylediler bende ısrarcı oldum ssd değişimi yapacaklarını söylediler şimdi parça temin edildi adamlar benim uygunluk zamanıma göre ayarlayamadılar parça değişimi için bende dedim verin bana ben yaparım size de içindekini veririm tamam dediler teslim ettiler sizce bu ssd nasıl hiçbir fikrim yok Alıntıyı görüntüle
bu nasıl ssd len
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar laptopun için ssstc 512 gb 3000/2100 hız olan saf vardı yazma hızı düşüktü bende Dell i aradım durumu anlattım ama hızmtestini baz alamadıklarını sadece biostan diagnostig testinde hata çıkarsa yardımcı olabileceklerini söylediler bende ısrarcı oldum ssd değişimi yapacaklarını söylediler şimdi parça temin edildi adamlar benim uygunluk zamanıma göre ayarlayamadılar parça değişimi için bende dedim verin bana ben yaparım size de içindekini veririm tamam dediler teslim ettiler sizce bu ssd nasıl hiçbir fikrim yok Alıntıyı görüntüle
ama Samsung muş sevdim

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu nasıl ssd len

ama Samsung muş sevdim
Kendi içindeki de böyle bunun okuma yazma hızı ne kadar dram falan var mı? birde adamların bana parçayı teslim etmesine çokmşaşırdım hayret😂

Can...

80+ Platinum
Kendi içindeki de böyle bunun okuma yazma hızı ne kadar dram falan var mı? birde adamların bana parçayı teslim etmesine çokmşaşırdım hayret😂
dram lik yeri yok gibi bekleyip servise yaptırsan iyiydi aslında sonra garanti dışı cart curt demesinler

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Firmada senle konuşan arkadaşı bu olaydan sonra atmışlardır knk emin ol asla ama asla böyle bir gönderim söz konusu olamaz hiç bir şekilde tolerans yoktur.

• Hahaha
Reaksiyonlar: 6khn

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dram lik yeri yok gibi bekleyip servise yaptırsan iyiydi aslında sonra garanti dışı cart curt demesinler
Firmada senle konuşan arkadaşı bu olaydan sonra atmışlardır knk emin ol asla ama asla böyle bir gönderim söz konusu olamaz hiç bir şekilde tolerans yoktur.
Dell de kapak açılınca garanti bozulmuyor ve ben yapabiliceğimi teknik desteği tamamlayabileceğimi söyledim öyle kabul ettiler ve Dell in özel kullanıcısıyım zaten anakartım unlock yani özel ayarlamalarla normal modellerden %6-15 arası performansı daha fazla işlemci ve ekran kartı ile ve sıvı termal macun uygulucayacağım sonrasında bu değerleri arttırarak %20 lere çıkaracağım

Bu olduğuna emin miyiz çünkü aynı saf modelinin eski ve yeni üretileni varmış Amazon’da şöyle buldum https://www.amazon.com/SAMSUNG-MZ-9LQ512C-Surface-thinkpad-Titanium/dp/B0BMW5XVNY

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
fgdrtwefg5768
Top Bottom