Neler Yeni

dell laptop g15 5530

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
Ubuntu var farkındasın değilmi ?

Farex

80+ Silver
Kardeşim bizzat ben kullanıyorum ama i5-13450hx 3050 6gb modeli var hiçbir sorun yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ubuntu var farkındasın değilmi ?
Farkeder mi kardeşim alt tarafı windows kuracak yani sürse süres 15 dk.

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat ÜZÜM
Çok sorunlu bilgisayar şans işi ama sorunları firma kabul etmiyor ve tüketiciye yıkıyor Türkiye servisi de yok diye biliyorum işlemci çok ısınan bir model ise ekran kartı kendini 30watt a çekiyor saçma bi şey batrayasinin büyük olması kimisi için avantaj kimisi ozon dez avantaj bence büyük olması iyi ama bazıları bu yüzden beğenmiyor birde bi arkadaş konu açmıştı ubuntu dan windows a çevirdi diye sorunu kabul etmemişler çökme sorunu varmış pc nin

omerboran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Omer
Kardeşim bizzat ben kullanıyorum ama i5-13450hx 3050 6gb modeli var hiçbir sorun yaşamadım

Farkeder mi kardeşim alt tarafı windows kuracak yani sürse süres 15 dkli

Farkeder mi kardeşim alt tarafı windows kuracak yani sürse süres 15 dk.
Lisanslı windows düşünmüş olabilir belki diye yazdım öyle işletim sistemine dikkat etmemişse eğer

burakatan

80+
Çok sorunlu bilgisayar şans işi ama sorunları firma kabul etmiyor ve tüketiciye yıkıyor Türkiye servisi de yok diye biliyorum işlemci çok ısınan bir model ise ekran kartı kendini 30watt a çekiyor saçma bi şey batrayasinin büyük olması kimisi için avantaj kimisi ozon dez avantaj bence büyük olması iyi ama bazıları bu yüzden beğenmiyor birde bi arkadaş konu açmıştı ubuntu dan windows a çevirdi diye sorunu kabul etmemişler çökme sorunu varmış pc nin
Dedikleriniz çoğu doğru. Yanlış olanları ben düzelteyim.

1- Türkiye'de servisi var ve ismi BDH Bilişim. On numara servistir.
2- 30W sorunu çözüldü. Çözümü Teknopat sitesinde paylaştık.

Ben olsam bu laptopa hiç bulaşmam. Alma zorunluluğu yoksa başka laptoplara bakın derim.

Top Bottom