Neler Yeni

🔥İndirim DeLUX Kablosuz Tenkeyless Mekanik Klavye 667 TL

..............

80+ Bronze
Hocam kullanan varmı bu fiyata alınır mı?
outemu switch var yani çok kaliteli değil ayrıca low profil oyun keyfi çok olmaz ama günlük kullanım için iyidir vel hasılı bu paraya alınabilir fiyat uygun ama ihtiyaç yokken alınmaz

The_efec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efe çiçek
ben faresini kullanıyorum gayet güzel 2 aydır kullanıyorum şarj sorunu hiç yaşamadım sadece yan taraflarında kullanılan malzemesi biraz tüyleri tozları topluyor oda benim için pek sorun teşkil etmiyor

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
ilkay çam
knob da varmış alinir gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Ben yaklaşık 3 ay önce aldım ve çok memnunum. Switch kalitesi güzel ama low profil olduğu için e spor oyunları için ayrıca keycap almak gerekiyor wasd tuşları için. Aynı özellikte rampage gamepower gibi klavyeler 2 bin tlden başlıyor ve bence bu daha kaliteli. Ofiste bile kullanırsın yani, güzel ürün. Bu fiyata en dandik kablolu mekanik klavyeyi alamazsın.

Sargeton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Özgen
Bu tür yurtdışından gelen klavyelerde türkçe karakterleri nasıl hallediyorsunuz ?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,096
İsim
kilan embappe
Bu tür yurtdışından gelen klavyelerde türkçe karakterleri nasıl hallediyorsunuz ?
Windows üzerinden klavye dilini tr yapinca otomatik oluyor, mesela ing klavyedeki "." Tuşuna basınca Ö oluyor vs.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,433
İsim
Hacı
Ben yaklaşık 3 ay önce aldım ve çok memnunum. Switch kalitesi güzel ama low profil olduğu için e spor oyunları için ayrıca keycap almak gerekiyor wasd tuşları için. Aynı özellikte rampage gamepower gibi klavyeler 2 bin tlden başlıyor ve bence bu daha kaliteli. Ofiste bile kullanırsın yani, güzel ürün. Bu fiyata en dandik kablolu mekanik klavyeyi alamazsın.
Aydınlatması nasıl?
Sabit renk mi? Rainbow mu yoksa tek beyaz mı?
Yoksa RGB mi?, yarlanabiliyor mu?

Bataryası ne kadar gidiyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahadaki , . : ; vs. Türkçe karakterler oluyor.

Top Bottom