Neler Yeni

Depolama saçmalığı v2

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
180 GB yer varken 85GB R6 yükledim ve 60 gb güncelleme gelmişti onu güncelledim 102GB kaldı.Şimdi 2.2 gb cs go güncelledim 102 gb den 113 gb ye çıktı boş yer bu nasıl oluyor @FightForHonor @Emirhandkee @Treyarch
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana açıklayın la

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
180 GB yer varken 85GB R6 yükledim ve 60 gb güncelleme gelmişti onu güncelledim 102GB kaldı.Şimdi 2.2 gb cs go güncelledim 102 gb den 113 gb ye çıktı boş yer bu nasıl oluyor @FightForHonor @Emirhandkee @Treyarch

Bana açıklayın la
ayne şekilde r6 130gb yer kaplarken bi 60gb güncelledim 78gb ye düştü
hadi ateistler her soruya cevabınız vardır bunu da cevaplayın bakim :D (ateist müslüman ayrımcılığı vs yapmıyorum)

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AGA şimdi oyun yüklücem ama yüklenirken bir anda boş yer 30 a düşse :D :D

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan

Bana açıklayın la
Ben öyle güncelleme gelince oyunu silip baştan yüklüyorum oyun 50 gb ise 25 gb guncelleme grldiyse silip baştan yükleuince 50 gb yükleniuo hemde güncel haliyle birlikte şimdi kimse demesin öyle bişi olmuyo diye yaptığım için biliyorum polemiğe girmek istemem

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben öyle güncelleme gelince oyunu silip baştan yüklüyorum oyun 50 gb ise 25 gb guncelleme grldiyse silip baştan yükleuince 50 gb yükleniuo hemde güncel haliyle birlikte şimdi kimse demesin öyle bişi olmuyo diye yaptığım için biliyorum polemiğe girmek istemem
Bende 60 gb güncelleme var diye oyunun tüm dosyalarını sildim baştan yükledim

Dediğin gibi sildim baştan yükledim 85 gb sonra bir de ubisoft 60 gb güncelledi usta

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Bende 60 gb güncelleme var diye oyunun tüm dosyalarını sildim baştan yükledim

Dediğin gibi sildim baştan yükledim 85 gb sonra bir de ubisoft 60 gb güncelledi usta
ciddimisin kanka sen ben yaptım gram yerinden oynamıyordu hatta geçen PUBG yi yine güncelledim sildim yükledim aynı gb geri yüklendi

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ciddimisin kanka sen ben yaptım gram yerinden oynamıyordu hatta geçen PUBG yi yine güncelledim sildim yükledim aynı gb geri yüklendi
:D bilmiyorum kanka vallaha nasıl oldu herhalde gta silip bf 1 yüklemiştim oradan 30 gb kazandık :D :D

1 hafta içinde düzelmezse demek ki doğru yani o zaman başlatırım bir oyun yüklensin :D :D

Top Bottom