Neler Yeni

Yardım Deprem bölgesi Hatay için internet

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
Ben Hatay'da yaşamakta olan bir vatandaşım evim müstakil olduğundan dolayı hasarsız ve internet hizmeti verilmiyor şuan türk Telekom rezilliği kablolar 3 aydır kopmuş 3 aydır gelip yapmıyorlar arıza kaydı acamiyorlar genel arıza diyorlar bu nedenden dolayı acamayiz diyrolar Twitter dan Yusuf Kıraç (türk Telekom müdür yardımcısı) ona bile ulaştım ama boş yapamayız diyrolar sonra türk Telekom magnet e başvurmaya gittik ordada ağzımın payını aldım daha önce ordan altyapı geçmiş diye yani orda altyapı gözüküyor diye magnet veremiyoruz dediler superbox baktım 800tl kotalı alamayiz kalabalık aile + TV de 4K Netflix YouTube vs izleniyor yetmez yani redbox a baktım kapanmış başvurular başka alternatifimiz yok galiba varsa lütfen biri yazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güncel.

Livaković

80+ Silver
Ben Hatay'da yaşamakta olan bir vatandaşım evim müstakil olduğundan dolayı hasarsız ve internet hizmeti verilmiyor şuan türk Telekom rezilliği kablolar 3 aydır kopmuş 3 aydır gelip yapmıyorlar arıza kaydı acamiyorlar genel arıza diyorlar bu nedenden dolayı acamayiz diyrolar Twitter dan Yusuf Kıraç (türk Telekom müdür yardımcısı) ona bile ulaştım ama boş yapamayız diyrolar sonra türk Telekom magnet e başvurmaya gittik ordada ağzımın payını aldım daha önce ordan altyapı geçmiş diye yani orda altyapı gözüküyor diye magnet veremiyoruz dediler superbox baktım 800tl kotalı alamayiz kalabalık aile + TV de 4K Netflix YouTube vs izleniyor yetmez yani redbox a baktım kapanmış başvurular başka alternatifimiz yok galiba varsa lütfen biri yazsın

Güncel.
Orası en az 2 yıl toplanmaz hocam internet anlamında demedim ama internet işide bayagecikir süre vermemekle beraber

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orası en az 2 yıl toplanmaz hocam internet anlamında demedim ama internet işide bayagecikir süre vermemekle beraber
Kral ne 2 yılı 10 seneye kendine gelmez şuan burda olan şeyler basına sızarsa yer yerinden oynar kepçe operatörleri şuan işi bırakıyor adam kepçeyi vuruyor kol bacak geliyor parça parça kokudan durulmuyor bazı sokaklar var o sokakların girişine moloz dökülmüş içinde ceset var diye kimse girmesin içine diye ohooo bilmediğiniz çok şey var her şey göründüğü gibi değil basında gelen geçen bir afet gibi gösterildi ama geldi gitmedi

Livaković

80+ Silver
Kral ne 2 yılı 10 seneye kendine gelmez şuan burda olan şeyler basına sızarsa yer yerinden oynar kepçe operatörleri şuan işi bırakıyor adam kepçeyi vuruyor kol bacak geliyor parça parça kokudan durulmuyor bazı sokaklar var o sokakların girişine moloz dökülmüş içinde ceset var diye kimse girmesin içine diye ohooo bilmediğiniz çok şey var her şey göründüğü gibi değil basında gelen geçen bir afet gibi gösterildi ama geldi gitmedi
hocam insanların morali psikolojisi bozulmasın diye gündemi değiştirdiler hocam zaten yoksa orda olanlar hala devam ediyordur

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan

Güncel.
hangi bölge hocam bende Antakyalıyım şuan Antakyada kalan arkadaşlarım ver onlarda internet var

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
hangi bölge hocam bende Antakyalıyım şuan Antakyada kalan arkadaşlarım ver onlarda internet var
Antakya gene ama şöyle bir durum var bizim teller kopmuş gelip yapmıyorlar 200-300m ötedeki komşumuzda int var bizde yok

Güncel.

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
Güncel.

etnetalw

80+ Bronze

Güncel.
Metro ethernet alabilirsin paran varsa. Www.metroethernet.com.tr
Veya radiolink,airfiber hizmetlere bakabilirsin şehrinde olan.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
Antakya gene ama şöyle bir durum var bizim teller kopmuş gelip yapmıyorlar 200-300m ötedeki komşumuzda int var bizde yok

Güncel.
çok geçmiş olsun tekrardan hocam köylerden biri falan mı çünkü merkezde müstakil bina yoktu hasar almayan

Gladiator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Emircan AKOĞLU
çok geçmiş olsun tekrardan hocam köylerden biri falan mı çünkü merkezde müstakil bina yoktu hasar almayan
Güzelburç bilirsin belki zaten şuan bizim mahalleden sonrası yok çarşı bizim mahalle oldu diyebilirim

Metro ethernet alabilirsin paran varsa. Www.metroethernet.com.tr
Veya radiolink,airfiber hizmetlere bakabilirsin şehrinde olan.
İnceledim fakat fiyat göremedim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
Güzelburç bilirsin belki zaten şuan bizim mahalleden sonrası yok çarşı bizim mahalle oldu diyebilirim
biliyorum hocam ben valigöbeğinde oturuyordum şuan şehir serinyola doğru kaymış anladığım kadarıyla

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
Aynen kampüs ün orda hasar yok da Allah korumuş valla sizi vali göbeğinin orda yıkılmayan bina yok
evet hocam ben direk parkın 2 alt sokağındaydım bizim sokakta 2 bina ayakta kaldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,457
Üyeler
153,564
Son üye
yusuufparkerr
Top Bottom