Neler Yeni

Ders çalışma programı

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mercan
Selamlar agalar 12 ye geçtim tyt den çalışmaya başlamak istiyorum ama nasıl çalışacağım neyle başlayacağım bilmiyorum paragraf problem konu vesayre nasıl yapmalıyım tecrübeli veya bilgili olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok mutlıu olurum teşekkürler

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Selamlar agalar 12 ye geçtim tyt den çalışmaya başlamak istiyorum ama nasıl çalışacağım neyle başlayacağım bilmiyorum paragraf problem konu vesayre nasıl yapmalıyım tecrübeli veya bilgili olan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız çok mutlıu olurum teşekkürler
Paragrafı dümdüz çözeceksin ekstra bir şey yapmana gerek yok.
Problemler için de Youtube'dan video izleyip soruları çözmen yeterli.

Raiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paragrafı dümdüz çözeceksin ekstra bir şey yapmana gerek yok.
Problemler için de Youtube'dan video izleyip soruları çözmen yeterli.
o anlamda dememiştim yani ders çalışmak isityorum ama nasıl çalışıcam bilmiyorum örneğin pazartesi ne yapıcam matematik mi sadece vesayre

kiyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Murat Aslan
o anlamda dememiştim yani ders çalışmak isityorum ama nasıl çalışıcam bilmiyorum örneğin pazartesi ne yapıcam matematik mi sadece vesayre
Kendine üniversitede okuyan bir öğrenciden koçluk alacaksın veya dershanede rehberlikle falan yürüteceksin.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam nasıl çalışacağım bilmiyorum ne demek? Açacaksın kitabı çözeceksin başka bir şey yapmayacaksın.
Yaz kampları olur dershanelerin paranız varsa yazılabilirsiniz.

Top Bottom