Neler Yeni

Dershane için Tablet Önerisi

nacaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şeref
Bütçe
6000
Bugün dershaneye yazıldım ve tabletin zorunlu olduğunu söylediler. Mecburen tablet kalemi de gerek. Olabildiğince ucuz şekilde bu işi kapatmayı istiyorum. Şu anda kafamda A9+ ve yan sanayi bir kalem almak var. Ortalama 5 bine alabiliyorum fakat Lenovo M11 alırsam orijinal kalemi de içinde geliyor. Bu şekilde de acaba kalem temassızlık yapar mı diye endişem olmuyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? En fazla 6 bin çıkarabilirim.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Bugün dershaneye yazıldım ve tabletin zorunlu olduğunu söylediler. Mecburen tablet kalemi de gerek. Olabildiğince ucuz şekilde bu işi kapatmayı istiyorum. Şu anda kafamda A9+ ve yan sanayi bir kalem almak var. Ortalama 5 bine alabiliyorum fakat Lenovo M11 alırsam orijinal kalemi de içinde geliyor. Bu şekilde de acaba kalem temassızlık yapar mı diye endişem olmuyor. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? En fazla 6 bin çıkarabilirim.
Samsung Tab A9+ 8/128 alabilirsin.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Dostum 6 bin çıkarabilirim dedim ve kaleminde gerekli olduğunu söyledim. Sen bana kalemsiz ve 6 binin üstünde bir tablet öneriyorsun
Bu fiyat bandında kalemli sadece 2 tablet var. Onlarında özellikleri kötü.

DeH$et

80+ Silver
Dershane nasil tablet zorunlu diyebiliyor?

DeH$et

80+ Silver
100'den fazla kaynak yükleyeceklerini söylediler.

Arkadaşım önerdi ben de beğendim ve orayı seçtim
Kaynak icinse sorun yok dostum ben de zaten eger eğitimin icin cok bütçe ayiramiyorsan tablet yerine kaynak al diyecektim.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
Dershane tableti zorunlu tutuyorsa, tableti olmayan öğrenciler için tablet temin etmek zorunda o zaman. Hiç böyle saçma sapan şey görmedim.
Bu fiyat bandında kalemli ortalama bir tablet olarak şu olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,852
Üyeler
154,476
Son üye
karabuklu
Top Bottom