Neler Yeni

Dert Dinleme İçin Ne Kadar Fiyat Biçmem Doğru?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
bu nsaıl meslek amg
Mesaj otomatik birleştirildi:

gardaş bu forumda en nefret ettiğim adamsın tüm uyarıları senin yüzünden yedim ama hiç pişman da değilim
Ben niye beleş yapıyorum a
Sana bile dert yanıcak insan mı varmış Allah kimseyi o hale düşürmesin yazık valla PUAHAHHAHAHAJAJJHAA Caner’e dert yanacaklar PUAHAHHAHAHAJAJAH
caner her bok oldun kanka ya doktor olacaktın cukurova tıpta o haric her haltı denedin
Caner'in psikoloji hakkında bilgi birikimi oldukça yüksek bir seviyede bundan dolayı dert dinleme gibi bir konuda hem karşıdaki kişiye psikolojik olarak destek, hemde konuşulan konuya göre cevap olarak seçeceği kelimeler ve cümleleri en doğru şekilde kullanabilecek kişilerden birisi olacaktır. Konuya bu şekilde mesajlar yazılmasını hiç hoş bulmadım açıkçası.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,515
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Bir sitede ilan vermiştim. Şimdi bildirim geldi 2 tane işin var diyor. Fiyat belirleyeceğim. Sizce kaç olmalı? 10-20 TL gibi absürt rakamlar önermeyin. Benim aklımda 50 TL vardı ama çok mu düşük ve saçma diye düşünüyorum acaba. Öyle 300-400 TL gibi rakamlara da hizmet vermek istemiyorum. Etik ve ahlaki olmaz zaten
Benim su sigara icememeyede bi cozum lazim ben boyle kaldim

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Benim su sigara icememeyede bi cozum lazim ben boyle kaldim
Olm iyi misin? Sigara içmek için psikolojik destek arıyorsun. Harbi bu hiç karşılaşmayı tahmin edeceğim bir durum değildi.
Caner'in psikoloji hakkında bilgi birikimi oldukça yüksek bir seviyede bundan dolayı dert dinleme gibi bir konuda hem karşıdaki kişiye psikolojik olarak destek, hemde konuşulan konuya göre cevap olarak seçeceği kelimeler ve cümleleri en doğru şekilde kullanabilecek kişilerden birisi olacaktır. Konuya bu şekilde mesajlar yazılmasını hiç hoş bulmadım açıkçası.
Sokrates "Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir" sözünü kendime ilke edindim. Yani asla kendimi çok bilen veya çok yetkin kişi olarak tanımlamam. Ama tabi ki yok yere de pozitif özelliklerimi de yok yere görmezden gelmek akıl karı değil. Psikoloji konusunda insanları çözümleme ve uygun tavsiyeyi verme bağlamında -uzman terapist veya psikolog gibi olmasa da- kendimi faydalı olarak görüyorum.
Gerçek hayatta da kendi arkadaşlarımdan fayda verdiğim duygudurumunu iyileştirdiğim insanlar var.
O mesajları yazanlar bende engelliydi bu arada. Sen mesajlarını alıntılayınca gördüm. O insanlar boş bu arada. Yani geçmiş mesajlarına baksan anlarsın zaten. Serwintes ayrı kafa :D Aşırı komik buluyorum bu çocuğu. SJSJSJSJ

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sokrates "Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir" sözünü kendime ilke edindim. Yani asla kendimi çok bilen veya çok yetkin kişi olarak tanımlamam. Ama tabi ki yok yere de pozitif özelliklerimi de yok yere görmezden gelmek akıl karı değil. Psikoloji konusunda insanları çözümleme ve uygun tavsiyeyi verme bağlamında -uzman terapist veya psikolog gibi olmasa da- kendimi faydalı olarak görüyorum.
Gerçek hayatta da kendi arkadaşlarımdan fayda verdiğim duygudurumunu iyileştirdiğim insanlar var.
Evet bende o sözü kendimle bağdaştırmış durumdayım ama dediğin gibi, bazı konularda iyi olduğumuz açıkça belli oluyorsa o konuda bir şeyler yapıyoruz ve gelişiyoruz demektir.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
derde göre değişir
sinopluysa 200 liradan aşşağıya muhattap bile olunmaz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
derde göre değişir
sinopluysa 200 liradan aşşağıya muhattap bile olunmaz
Valla ne yalan söyleyeyim. 60 dediğime pişman oldum biraz. Yani para göz biri değilim. Uzman bir terapist de olmadığım için yüksek meblağlar vermek istemedim. Ama 60 da çok az gibi oldu. Yani sen nerde saati 60 liraya psikolojik ve duygusal destek bulabilirsin ki? Keşke 100 deseydim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Valla ne yalan söyleyeyim. 60 dediğime pişman oldum biraz. Yani para göz biri değilim. Uzman bir terapist de olmadığım için yüksek meblağlar vermek istemedim. Ama 60 da çok az gibi oldu. Yani sen nerde saati 60 liraya psikolojik ve duygusal destek bulabilirsin ki? Keşke 100 deseydim.
birdakaine dersin(OLURSA)

Top Bottom