Neler Yeni

dfgt satan varsa almak istiyorum

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Dwayne Rolly
kanka alakası yok adama yalan bilgi verme kullanmamışsın konuşuyon fp ürün dfgt şuan piyasada herkes g29 alacak gücü yok boş yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka arkadaş bok atıyor ürüne boş dfgt şuan çok iyi makina aldırış etme dfgt alınır 3 k ya bulamazsın ayrı mesele ama şuan g29'lardan tek farkı vitesi sıralı olması 900 derece gene iyi makina fbb motoruda iyi
g29 iyi mi? sence kardeşim giriş seviysesi sorunlu bir direksiyon seti dfgt de hiçte iyi değil gidin adam gibi bir şey kullanın sonra konusun ya da gerçekte araba falan sürün t300 kullan görelim ikisinide direksiyondan sayıyormusun

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Mert
g29 iyi mi? sence kardeşim giriş seviysesi sorunlu bir direksiyon seti dfgt de hiçte iyi değil gidin adam gibi bir şey kullanın sonra konusun ya da gerçekte araba falan sürün t300 kullan görelim ikisinide direksiyondan sayıyormusun
Biri 25k, biri 3k arada fark veya sorun olacak tabii

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,553
İsim
Cengiz
3 K Lık Direksiyon İle T300 Mü Karşılaştırıyon Kanka T300 Sanki 3 K Adamın Bütçesi Var Bana T300 Diyor Bak İşine Hadi Ya

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Dwayne Rolly
3 K Lık Direksiyon İle T300 Mü Karşılaştırıyon Kanka T300 Sanki 3 K Adamın Bütçesi Var Bana T300 Diyor Bak İşine Hadi Ya
kafa basmadı galiba kardeşim biryerlerinden anlama 3k boşa gider zevksiz diyorum 3e bile değmez dfgt ye iyi diyorsunuz bende gerçek bir direksiyon ismi verdim

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,553
İsim
Cengiz
kafa basmadı galiba kardeşim biryerlerinden anlama 3k boşa gider zevksiz diyorum 3e bile değmez dfgt ye iyi diyorsunuz bende gerçek bir direksiyon ismi verdim
Kanka 3 K Bütçede İyi Diyoruz Ne Anlatıyon Sen 3 K Başka bir şey Öner

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Dwayne Rolly
Kanka 3 K Bütçede İyi Diyoruz Ne Anlatıyon Sen 3 K Başka bir şey Öner
hala anlamıyorsun işte değmez diyorum verdiğine 3kya alabilecegin max direksiyon işte sana o oyundaki araç hissiyatını o kadar iyi veremez

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,553
İsim
Cengiz
hala anlamıyorsun işte değmez diyorum verdiğine 3kya alabilecegin max direksiyon işte sana o oyundaki araç hissiyatını o kadar iyi veremez
Tamam Abi Ne Yapsın Almasın Mı Bence Çok'da İyi Veriyor Nasıl Oyun İçin 4090 Almak En İyisi İse'de Şuan 1080 Tİ'da Oyun Oynatıyor O Zaman Kimse Oyun Oynamasın Mı Abartma Hocam

Top Bottom