Neler Yeni

dierya dk61 klavye kullanan varmı??

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
kalin bacak
reis nasıl tavsiye edermisin ben dk61se modeline bakıyorum
DK61E var bende hocam SE'nin üst modeli. 4-5 aydır kullanıyorum, sesi oldukça hoş brown switchler var ne aşırı sesli ne aşırı sessiz. Herhangi bir sorun sıkıntı henüz çıkmadı, birkaç defa bilmediğim tuş kombinasyonlarını kullandım bir iki tuş karışıklığı oldu onun dışında bir şey görmedim. Renkler gayet iyi, klavyenin üzerinden kontrol ediyorum yazılımı sıkıntılı biraz. DK61SE E modeline bütçesi yetmeyen arkadaşlara öneriliyordu ben aldığımda, kullanan oldukça kişi var ve genel itibariyle memnunlar. Bence alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DK61E var bende hocam SE'nin üst modeli. 4-5 aydır kullanıyorum, sesi oldukça hoş brown switchler var ne aşırı sesli ne aşırı sessiz. Herhangi bir sorun sıkıntı henüz çıkmadı, birkaç defa bilmediğim tuş kombinasyonlarını kullandım bir iki tuş karışıklığı oldu onun dışında bir şey görmedim. Renkler gayet iyi, klavyenin üzerinden kontrol ediyorum yazılımı sıkıntılı biraz. DK61SE E modeline bütçesi yetmeyen arkadaşlara öneriliyordu ben aldığımda, kullanan oldukça kişi var ve genel itibariyle memnunlar. Bence alınır.
bir süredir araştırıyorum muhtemelen alıcam en mantıklısı o gibi.DK61E alırım aslında ama türkiyede bulamadım.
DK61se nin yorumlarda güzel ama bazıları 1 ayda bozuldu gibi yorumlar yapmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dierya ×TMKB T68se​

DIERYA DK61se
bu modellerden hangisini alıyım?​

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert

Dierya ×TMKB T68se​

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
ne farkları var? Biri birazdaha yüksek ve yükseltme ayakları yokmuş galiba
birisi %60 birisi %70 klavye yön tuşları ve del tuşları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

%60 yazmışlar ama o doğru değil % 60 klavyede yön tuşları ve del tuşları vs olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
birisi %60 birisi %70 klavye yön tuşları ve del tuşları var
Mesaj otomatik birleştirildi:

%60 yazmışlar ama o doğru değil % 60 klavyede yön tuşları ve del tuşları vs olmaz
masue varmı öneri 1 k ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom