Neler Yeni

Din kardeşimiz moruk.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Otobüste, dolmuşta, tranvayda takside, avmlerde, sokaklarda, meydanlarda, restorantlarda, oyunlarda, sosyal ortamalrda ve olup olabilecek her yerde olan ve bize "Onlar din kardeşimiz ewuğueue" diye yedirdikleri o iğrenç insan demeye utandığım 20 milyondan fazla israf insan ne zaman geri gidecekler?

Görmekten bıktığım bu iğrenç varlıklar çok fazla canımı sıkmaya başladı sürekli bunları görmek sürekli bunlarla bir olay yaşamak sürekli bu iğrenç varlıklarla birlikte güzel ülkemde yabancı gibi hissetmekten nefret ediyorum artık ne zaman çözülecek bu durum acaba.

Örnek olarak bir dolmuşa biniyorum dolmuşta tek türk 3 kişiyiz şoför ben ve bir abi daha abi de benim gibi bu tarz kişiliksiz varlıklardan nefret eden biriydi dolmuşta o oturuyordu ben ayaktaıyım ve ağzına kadar dolu din kardeşlerimiz ile dolu bir şekilde yolculuk ediyorduk. Para uzatıyoruz para üstü gelmiyor cepliyorlar, bazıları para vermeden gizlice binip geri kaçıyorlar falan çok tilt bir olay gerçekten. Neyse işte elinde çocukla bir suriyeli kadın var çocuğu poşet gibi sallıyor tek kolunu tutmuş çocuğun kolu kırık gibi düşünün. Her neyse o türk abi kalktı kardeşim sen otur bu bilmemne çocuklarını ottturtma dedi beni çekti oturttu kendi çıktı dolmuştan. Meydan da dilenen kadın gelmiş beni azarlıyor; "Çekiiil kalk ben oturcaaak. Çocuk var çocuuk." Banane be çocuğundan yapmasaydın dedim. Arkamdaki başka bi din kardeşi ablacığım bastonuyla kafama tıklatıyor. "Ahlağsıızz, onun bunun çocuuu kalksanaa biz oturcaak." En son çok sinir bastı beni söve saya ineceğim yere geldim ve indim. Kadın arkamdan beni kötüledi yallah git hadi köpek diye sırıtıyordu. Tam dolmuş kapısının dibindeydi ibnelik olsun diye kendime çektim düşürdüm salağı kaçtım direk.

Hani artık bu tarz olaylar yaşamakatan ve kendi ülkemde ırkçılığa maruz kalmaktan bıktım usandım ne zaman çözülücek bu durumlar acaba bunlar yüzünden kendi ülkemden gitmek istiyorum fakat atamıza tüm gençler olarak söz verdik sözü bozmak istemiyorum ne olucak bu ülkenin hali aah aahh.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir suriyeli bana aynısını yapsa onun için pek iyi şeyler olmazdı. Ağzına ederdim. Gram sevmiyorum. Bir de sana ahlaksız demişler. Lan asıl ahlaksız sizlersiniz. Savaştan kaçıp sığınmacı olarak geldiniz. Üstüne üstlük bir de ürediniz. Paranız yok bir şeyiniz yok çocuk yapıyorsunuz. Daha çok şey yazarım ama burası yeri değil.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis niye nerde kötü bir olay var sen içindesin haciz , dava , telefon çaldırma , dövüş bildiklerim bunlar
Diyorum ya her itten şey beni buluyor aga ben de anlamıyorum.

MeRTFenS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mert Fener
artık sen mı onları çekiyorsun onlar mı seni bilemem

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
artık sen mı onları çekiyorsun onlar mı seni bilemem
Zemzem le gusül alsam geçmez knk bendeki bu olay daha dün gece kahve için ısttığım suyu ocakta unutup sabaha kadar su kaynaya kayanaya buhar olmuş cezve de sim siyah olmuştu hayal et benim şansızlık seviyesini

BGSGP

80+ Bronze
Ne gitmesi ya kalcaklar rte ölene kadar.

ÖLÜMÜNE RTE ✨💞🇸🇦🏳️‍🌈🇸🇾🇦🇫💞✨
------------------------------------>❌🇹🇷❌

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Ne gitmesi ya kalcaklar rte ölene kadar.

ÖLÜMÜNE RTE ✨💞🇸🇦🏳️‍🌈🇸🇾🇦🇫💞✨
------------------------------------>❌🇹🇷❌
Umarım şaka falandır knk yoksa saygım 0 a düşer sana karşı

BGSGP

80+ Bronze
Umarım şaka falandır knk yoksa saygım 0 a düşer sana karşı
5-6 yıl gitmeyeceğini diyorsan bence gitmezler daha RTE başta çünkü.

"Ölümüne rte"yi diyorsan yok daha neler dalga geçiyom tabi :D

(Din kardeşlerimizin bayraklarının yanına gey bayrağı koyup türk bayrağını X'le kapatmamdan ironi olduğunu anlarsın sanmıştım.)

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
5-6 yıl gitmeyeceğini diyorsan bence gitmezler daha RTE başta çünkü.

"Ölümüne rte"yi diyorsan yok daha neler dalga geçiyom tabi :D

(Din kardeşlerimizin bayraklarının yanına gey bayrağı koyup türk bayrağını X'le kapatmamdan ironi olduğunu anlarsın sanmıştım.)
Böyle insan çok olduğu için gerçek sandım bro sorry

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Zemzem le gusül alsam geçmez knk bendeki bu olay daha dün gece kahve için ısttığım suyu ocakta unutup sabaha kadar su kaynaya kayanaya buhar olmuş cezve de sim siyah olmuştu hayal et benim şansızlık seviyesini
Aga bidaha zamanlayıcı kur :D unutma yani ates isleri sıkıntı Allah muhafaza.

Konu hakkında da "Medeniyet bambaska bir sey" diyorum sanırsam yeterli olur.

Top Bottom