Neler Yeni

Discord bot ayarları nasıl yapılır?

DenizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Deniz
Ben kendi Discord sunucuma bir özellik eklemek istiyorum. Birisi ''Selamün Aleyküm'' ya da ''sa'' dediğinde botta karşılık olarak ''Aleyküm Selam'' ya da ''as'' desin. Bunu nasıl yapabilirim?

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
Ben kendi Discord sunucuma bir özellik eklemek istiyorum. Birisi ''Selamün Aleyküm'' ya da ''sa'' dediğinde botta karşılık olarak ''Aleyküm Selam'' ya da ''as'' desin. Bunu nasıl yapabilirim?
Botu kendinmi Kodluyorsun,kodlamıyorsan başka botlarda bu özellik çoğunlukla oluyor botu sunucuna ekleyerek özelliği kullanabilirsin.

Kendin yapmıyorsan mee6 da var o özellik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Botu kendim kodlamıyorum, zaten kodlama yapmayı bilmem. Pek bu özelliği kullanabileceğim botlar nelerdir?
Mee6 , Ralex , Cortex.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
Botu kendim kodlamıyorum, zaten kodlama yapmayı bilmem. Pek bu özelliği kullanabileceğim botlar nelerdir?
Birçok Genel ve Sohbet Botu bunu yapıyorki zaten basit bir sistem,MC-AT veya Mee6 Gibi botlar bunu yapıyordu sanırsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,730
Üyeler
154,455
Son üye
Kartal_27
Top Bottom