Neler Yeni

Discord hesabım çalındı ve E-postası değiştirildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
Discord hesabımın şifresi ve e postası değiştirildi ve tekrar giriş yapamıyorum. E postama o zamanlar biri giriş yapmıştı ve çalmıştı e postamı kurtardım fakat Discord hesabımı kurtaramadım. Hesapta Telefon numarası da kayıtlı olduğu için Telefon numarasından giriş yapıp öyle almaya çalışacaktım fakat hep görseldeki hatayı veriyor. Yani SMS ile doğrulama yaptıktan sonra e postayla bir daha yapmam isteniyorsa ne anlamı var?
Ekran Görüntüsü (212).png

Shourd

80+ Silver
daha önce hiç nitro veya benzeri bişi aldın mı dcden herhangi bi para harcaması

Shourd

80+ Silver
Satın almadım hediye geldi hediyeyi kullandım. Ama harcama yapmadım
epostanı kurtarmıştın değilmi? epostasını değişmişler anladığım kadarıyla kod gelmiyorsa sana dcye bağlı bi hesabın varmıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
epostanı kurtarmıştın değilmi? epostasını değişmişler anladığım kadarıyla kod gelmiyorsa sana dcye bağlı bi hesabın varmıydı
E postam Discord hesabıma bağlıydı. E postamı çalınca discord hesabının e postasını başka bir e postaya geçirmişler. Ama Telefon numarasına dokunamamışlar oradan kurtarmaya çalıştım fakat işe yaramıyor

Shourd

80+ Silver
E postam Discord hesabıma bağlıydı. E postamı çalınca discord hesabının e postasını başka bir e postaya geçirmişler. Ama Telefon numarasına dokunamamışlar oradan kurtarmaya çalıştım fakat işe yaramıyor
tamam dityorumki başka hesaplar bağlımıydı youtube twitch vb.şeyler

Shourd

80+ Silver

Aderal

80+ Bronze
İlk olarak e postan ile farklı bir Discord hesabı oluşturmuşlar ise bu hesabı sil ya da mailini değiştir. Yani e postan Discord kayıtlı olmasın.
2. Olarak o e posta ile discorda talep oluştur, hesabım çalındı şeklinde. Zaten onlar o eposta kaç sene o Discord hesabında kullanılmış vs tüm detaylara bakıp otomatik olarak veriyorlar. Hesabı her türlü alırsın epostanı kurtardıysan

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
İlk olarak e postan ile farklı bir Discord hesabı oluşturmuşlar ise bu hesabı sil ya da mailini değiştir. Yani e postan Discord kayıtlı olmasın.
2. Olarak o e posta ile discorda talep oluştur, hesabım çalındı şeklinde. Zaten onlar o eposta kaç sene o Discord hesabında kullanılmış vs tüm detaylara bakıp otomatik olarak veriyorlar. Hesabı her türlü alırsın epostanı kurtardıysan
Ticket atıyorum oto bota düşüyor tekrar cevaplıyorum anlamsız bir kaç şeyler diyor ve hizmetimizi beğendiniz mi gibi sorulara yöneltiyor direkt

Top Bottom