Neler Yeni

Discord hesabım ele geçirildi

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
Bu sabah discordda arkadaşlarımın uyarısı ile birlikte herkese +18 içerikli sunucuya davet mesajı atıldığını gördüm hemen hesabın şifresini değiştirdim ve virüs taraması yaptım daha önceden de nitro alınmaya çalışılmış hesaba ama başarılı olmamış iki adımlı doğrulamayı açamadım telefonda qr okutunca tarama yapılırken bir hata ile karşılaşıldı diyor daha devamı var da ilgilenen arkadaşlara özelden anlatayım bir sorun olur mu merak ediyorum
image.png

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,028
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ayarlar Cihazlar yerinde başka biri varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstersen işini garantiye al gmailide değiştir

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlar Cihazlar yerinde başka biri varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstersen işini garantiye al gmailide değiştir
bütün oturumları kapatıp şifreyi değiştirdim gmaili de değiştirecektim başak güvenilir mailim yoktu ben de açmadım açmalı mıyım

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
geçmiş olsun hocam. Arkadşın dediği gibi işini şansa bırakma. Discord ile bir yere mi üye oldun, yoksa kendi kendine mi çalındı? Bir yere üye olurken kaptırdıysan bottur, şifre değiştirirsin kafan rahat eder. Ama biri hedefleyip hesabı kırdıysa, hedef alabilir seni bir ihtimal 2 aşamalı doğrulama ne varsa hepsini kur sağlam olsun.

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
geçmiş olsun hocam. Arkadşın dediği gibi işini şansa bırakma. Discord ile bir yere mi üye oldun, yoksa kendi kendine mi çalındı? Bir yere üye olurken kaptırdıysan bottur, şifre değiştirirsin kafan rahat eder. Ama biri hedefleyip hesabı kırdıysa, hedef alabilir seni bir ihtimal 2 aşamalı doğrulama ne varsa hepsini kur sağlam olsun.
2 aşamalı doğrulama açarken hata veriyor tekrar deneyeceğim ve discord ile de bir yere üye olmadım daha önce bir hesabım vardı topluluk kurallarını ihlalden engellenmişti o hesabın şifresi ile bu hesabın şifresi aynıydı ve o hesap hesap değiştir kısmında duruyordu bu olay olduktan sonra baktım o hesabın şifresini değiştirerek giriş yapabilirim ama o hesabın e postası telefonumda yok şuan ve e postayla telefonda oturum açmayı denediğimde hatırladığım bütün şifreleri denedim ama hata veriyor kullandığım 2 tane e posta dışındaki diğer lazım olur diye açtığım bütün e postaları telefonumdan silmiştim o sildiğim e postalara da giriş yapamıyorum

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
2 aşamalı doğrulama açarken hata veriyor tekrar deneyeceğim ve discord ile de bir yere üye olmadım daha önce bir hesabım vardı topluluk kurallarını ihlalden engellenmişti o hesabın şifresi ile bu hesabın şifresi aynıydı ve o hesap hesap değiştir kısmında duruyordu bu olay olduktan sonra baktım o hesabın şifresini değiştirerek giriş yapabilirim ama o hesabın e postası telefonumda yok şuan ve e postayla telefonda oturum açmayı denediğimde hatırladığım bütün şifreleri denedim ama hata veriyor kullandığım 2 tane e posta dışındaki diğer lazım olur diye açtığım bütün e postaları telefonumdan silmiştim o sildiğim e postalara da giriş yapamıyorum
telefon numaran kayıtlıysa epostayı unuttum deyip telefona kod iste.

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
telefon numaran kayıtlıysa epostayı unuttum deyip telefona kod iste.
hayır böyle çok önemli olmayan sitelerde ana e postalarımı girmemek için oluşturduğum bir e posta olduğu için telefon numaramı eklememiştim

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
hayır böyle çok önemli olmayan sitelerde ana e postalarımı girmemek için oluşturduğum bir e posta olduğu için telefon numaramı eklememiştim
kurtarma mailli eklediysen, ve o maillerde telefon numaran varsa dolaşa dolaşa yapman lazım o vakit.

Kerem Berk Karakaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kerem Berk Karakaya
kurtarma mailli eklediysen, ve o maillerde telefon numaran varsa dolaşa dolaşa yapman lazım o vakit.
hayır önemsemediğim için eklemedim zaten bu önemsemediğim e posta engellenen discord hesabıma ait şuan çalınan ve başkalarına +18 içerikli mesajlar gönderilen hesaabıma ait olan e postaya erişimim var ve onun şifresini çoktan değiştirdim ben onu sadece ilgisi var mı diye öğrenmek için sordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,274
Üyeler
141,693
Son üye
eldorado.gghesabılazım
Top Bottom