Neler Yeni

Discord Kullanırken Kendi Sesimi Duyuyorum

tabata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tabata
Merhaba Razer Kaira Wireless modelini kullanıyorum kulaklık bilgisayarıma dongle ile bağlı ve normal kullanırken bir problem yok gayet iyi çalışıyor ancak discord'u açıp herhangi bir kanala girdiğim an mikrofondan kendi sesimi duymaya başlıyorum ve bu cok rahatsız ediyor bilgisayar ve ya discordda 'bu aygıtı dinle' özelliği açık değil ama herhangi bir çözüm yolu bulamadım maalesef lütfen yardımcı olun

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Razer Synapse Ayarlarını Kontrol Edin​

Razer kulaklıklar için Razer Synapse yazılımı kullanıyorsanız, oradaki ayarları da kontrol etmek önemli olabilir:

1. Razer Synapse'ı açın.
  2. Kaira Wireless cihazınızı seçin.
  3. "Mikrofon" ayarlarını kontrol edin ve "Sidetone" veya "Mic Monitoring" gibi ayarların kapalı olduğundan emin olun.

tabata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tabata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Razer kulaklıklar için Razer Synapse yazılımı kullanıyorsanız, oradaki ayarları da kontrol etmek önemli olabilir:

1. Razer Synapse'ı açın.
  3. "Mikrofon" ayarlarını kontrol edin ve "Sidetone" veya "Mic Monitoring" gibi ayarların kapalı olduğundan emin olun.
Razer Synapse uygulamasında kulaklıgım gozukmuyor maalesef ya da ben bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. Razer Synapse'ı açın.
ayrıca bu problemi sadece discord'ta bir kanala giriş yaptıgımda yasıyorum kanaldan cıktıgımda çözülüyor

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Razer Synapse uygulamasında kulaklıgım gozukmuyor maalesef ya da ben bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca bu problemi sadece discord'ta bir kanala giriş yaptıgımda yasıyorum kanaldan cıktıgımda çözülüyor
dc de ses ayarlarını sıfırlamayı bi denesene en altta

tabata

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tabata
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dc de ses ayarlarını sıfırlamayı bi denesene en altta
Onu da yaptım ancak sonuç alamadım maalesef.Şöyle bir teorim var alakası varmı bilmiyorum ancak sormak istedim kulaklık aygıt yöneticisi ve çıkış cihazı olarak höparlör gözüküyor onunla alakalı olabilirmi ?

Ekler

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    7.1 KB · Hit: 5
Top Bottom