Neler Yeni

Discord uygulamasında karşı tarafın sesi gelmiyor

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Selam arkadaşlar.
İnternetimde hiçbir sorun yokken Discord uygulamasında bir anda karşı tarafın sesi kesiliyor ve pingim 5000 oluyor. Onlar beni çok net duyuyor ama ben onları duyamıyorum. Çözümünü bilen var mı?

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Yönetici olarak başlat çözülür
Onu yapınca da oluyor. Hatta yönetici olarak başlatınca, konuşunca etrafta yeşil halka çıkması baya bi bozuluyor. Konuştuktan 5-6 saniye sonra yeşil yanıyo. Kamera paylaşan arkadaşların kameraları donuyo vs.

Son düzenleme:

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Ziya Yılmaz
Onu yapınca da oluyor. Hatta yönetici olarak başlatınca, konuşunca etrafta yeşil halka çıkması baya bi bozuluyor. Konuştuktan 5-6 saniye sonra yeşil yanıyo. Kamera paylaşan arkadaşların kameraları donuyo vs.
O nasıl bi sorunmuş öyle ilk defa sende duydum ben de aynı sorun vardı yönetici olarak çalıştırınca çözülüyor. Senin ses cihazları falan mı çakışıyor acaba driverları bi kaldır bi daha kur istersen

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
O nasıl bi sorunmuş öyle ilk defa sende duydum ben de aynı sorun vardı yönetici olarak çalıştırınca çözülüyor. Senin ses cihazları falan mı çakışıyor acaba driverları bi kaldır bi daha kur istersen
Sesler gidince bağlantı kuruldu sembolü kırmızı yanıyor ve ping 5000 oluyor. Akşam 8-1 arası oluyor genelde bu sorun. Dün konuyu açtıktan 1-2 saat sonra düzeldi. İnternetle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ama benim ses karşı tarafa sorunsuz gidiyo ona anlam veremedim. Bugün de DNS'imi değiştirdim. Belki çözüm olur.

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Ziya Yılmaz
Sesler gidince bağlantı kuruldu sembolü kırmızı yanıyor ve ping 5000 oluyor. Akşam 8-1 arası oluyor genelde bu sorun. Dün konuyu açtıktan 1-2 saat sonra düzeldi. İnternetle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ama benim ses karşı tarafa sorunsuz gidiyo ona anlam veremedim. Bugün de DNS'imi değiştirdim. Belki çözüm olur.
Çözüme ulaşırsan da yaz muhakkak biz de merak ettik

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Ek olarak, Discord'a tarayıcı üzerinden girince sorun olmuyor. Benim ISS'em ile Discord'un uygulaması arasında oluşan bir sorun olduğunu düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,100
Üyeler
157,030
Son üye
wolfthro
Top Bottom