Neler Yeni

Discord'u İndirdim Kurulmuyor YARDIM

rech

80+ Bronze
Arkadaşlar discord bilgisayarımda yüklüyken açmaya bastığımda mavi yuvarlak dönüyor sonra açılmıyor görev yöneticisinden bakıyorum orda da açık değil dünden beri yaşıyorum discordu sil kur yapayım dedim kurmak için setup açıyorum indiriliyor sonra hiç bir şey olmuyor kurulmuyor pcde brawlhalla'da da yaşıyorum aynı sorunu herhangi bir programın eksik oldugunu düşünmeye başladım Edit: Discord'da değil sadece bilgisayara bazı programları yüklemeye çalışıyorum yükleniyor fakat kurulmuyor discord için %appdata'da bulunan klasörü sildim yine olmadı virüs taraması yapcam antivirüs programı kuramıyorum windows defenderden yaptım onda ise ilk başta var gibi bir uyarı verdi sanırsam sonra tarama bitince her şey normal dedi sorun çözülmüyor 4 gündür yaşıyorum

Son düzenleme:

rech

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardım arkadaşlarala oyun oynucam oynayamıyorum

Sagittarius

80+ Silver
Arkadaşlar discord bilgisayarımda yüklüyken açmaya bastığımda mavi yuvarlak dönüyor sonra açılmıyor görev yöneticisinden bakıyorum orda da açık değil dünden beri yaşıyorum discordu sil kur yapayım dedim kurmak için setup açıyorum indiriliyor sonra hiç bir şey olmuyor kurulmuyor pcde brawlhalla'da da yaşıyorum aynı sorunu herhangi bir programın eksik oldugunu düşünmeye başladım
Bana bak genç %appData%\Local bul discord dosyaları sil hiç kalmasın

rech

80+ Bronze
Bana bak genç %appData%\Local bul discord dosyaları sil hiç kalmasın
Klasörü silip tekrar yükledim fakat yine olduğu gibi aşağıda installing yazıyor doluyor fakat o pencereye bastığımda gelmiyor sonra dolduktan sonra gidiyor hiç bir şey olmuyor inmiş mi diye baktım sildikten sonra %appdata'ya inmiş uygulamayı bulamadım ve bulsam da aynı hatayı vericek yani başlatılamıyor Donanım haberde gördüm şimdi bir çeşit virüs diyolar. Tarama yapıcam

SELTAED

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Süleyman Yıldırım
Arkadaşlar discord bilgisayarımda yüklüyken açmaya bastığımda mavi yuvarlak dönüyor sonra açılmıyor görev yöneticisinden bakıyorum orda da açık değil dünden beri yaşıyorum discordu sil kur yapayım dedim kurmak için setup açıyorum indiriliyor sonra hiç bir şey olmuyor kurulmuyor pcde brawlhalla'da da yaşıyorum aynı sorunu herhangi bir programın eksik oldugunu düşünmeye başladım Edit: Discord'da değil sadece bilgisayara bazı programları yüklemeye çalışıyorum yükleniyor fakat kurulmuyor discord için %appdata'da bulunan klasörü sildim yine olmadı virüs taraması yapcam antivirüs programı kuramıyorum windows defenderden yaptım onda ise ilk başta var gibi bir uyarı verdi sanırsam sonra tarama bitince her şey normal dedi sorun çözülmüyor 4 gündür yaşıyorum
tamam üzülme browserdan gir
Mesaj otomatik birleştirildi:

işini kısa süreliğine görsün en azından arkadaşınla oyun girersin

rech

80+ Bronze
tamam üzülme browserdan gir
Mesaj otomatik birleştirildi:

işini kısa süreliğine görsün en azından arkadaşınla oyun girersin
Dostum sorunu 4 gündür arkla steamden konuşup oynadık bugün 4 gündür steamden konuşmaktan bıktım açıkçası steam kötü değil fakat discord daha iyi ve yarın 4 kişi oynarız beraber arkadaşlara sınavlar bittiği için uzun vadeli bir çözüm lazım sistemim çok iyi olmadığından dolayı cs oynarken arkada chorome sistemi çok yoracağından fps düşüklüğü olmasını istemiyorum.

Top Bottom