Neler Yeni

Disiplin Cezası Yer miyim?

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Mehmet
bu tutanaklardan korkmayın artık benim lisede 30 40 tane tutanağım vardı 30 tanesi sivil kıyafetten ( aşırı saçma geliyor benim kendi kurallarım var oyüzden 4 yıl boyunca toplasan 10 kere giymemişimdir) geri kalanlar kavga , hocanın dersi işlemediği için sert çıkısmam , ve kusura bakmayın bunu dediğim için ama bi ara cinsel birlikte oldular diye bağıra bağıra bi kız sınıfta iftira atmıstı hocanın dersinde ordanda tutanaklar tutuldu aileler çağrıldı sınıflar değişti vs vs.

sonuç olarak liseyi bitirdim hiçbirşeyde olmadı hatta müdür yardımcıda tanıdığımdı gözümün önünde eski kişilerin tutanak diye bi a4 e yazdıkları kağıtları yırtıpp çöpe atıyordu.

yani tutanak a4 parçasından başka bir şey değil okul değiştirmediğiniz sürece sıkıntı yok değiştirirsenizde sıkıntı yokta sizin için kötü olur biraz. onun dısında telefon kaptırma sivil kıyafet kavga vs. boş şeyler hiçbirşey olmaz.

sizleri korkutmaktan başka bir şey yapmıyorlar biraz geçmişi hatırların ilkokuldan beri korkutuyorlar ve artık ortaokula fln gelince su muhabbet dönüyor ilkokulda yoktu ama ortaokulda var , orta okulda yoktu ama lisede var diye diye sizi korkutuyorlar.

oyüzden sallayın rahat takılın
Ağa bizim okul böyle değil ya bı kavga edince okuldan git yoksa siciline isleriz diyorlar ve harvidende isliyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,976
İsim
MehmedVII
hocayı tehdit felan etme sakın büyük bi hata olur o tutanaktan bişey olmaz hem ben de yedim bi çocuğun ensesine saplak atmaktan uslu olduğum için silindi
aynen katılıyorum kardesımbu durumları yasamıs bırı olarak bunlar sasdece ogerencılerı korkutmak cok takmayın stres yapmayın ama cok da kaşınmayın pıslıgıne sınıfta bırakır.... :)
bu tutanaklardan korkmayın artık benim lisede 30 40 tane tutanağım vardı 30 tanesi sivil kıyafetten ( aşırı saçma geliyor benim kendi kurallarım var oyüzden 4 yıl boyunca toplasan 10 kere giymemişimdir) geri kalanlar kavga , hocanın dersi işlemediği için sert çıkısmam , ve kusura bakmayın bunu dediğim için ama bi ara cinsel birlikte oldular diye bağıra bağıra bi kız sınıfta iftira atmıstı hocanın dersinde ordanda tutanaklar tutuldu aileler çağrıldı sınıflar değişti vs vs.

sonuç olarak liseyi bitirdim hiçbirşeyde olmadı hatta müdür yardımcıda tanıdığımdı gözümün önünde eski kişilerin tutanak diye bi a4 e yazdıkları kağıtları yırtıpp çöpe atıyordu.

yani tutanak a4 parçasından başka bir şey değil okul değiştirmediğiniz sürece sıkıntı yok değiştirirsenizde sıkıntı yokta sizin için kötü olur biraz. onun dısında telefon kaptırma sivil kıyafet kavga vs. boş şeyler hiçbirşey olmaz.

sizleri korkutmaktan başka bir şey yapmıyorlar biraz geçmişi hatırların ilkokuldan beri korkutuyorlar ve artık ortaokula fln gelince su muhabbet dönüyor ilkokulda yoktu ama ortaokulda var , orta okulda yoktu ama lisede var diye diye sizi korkutuyorlar.
Bişey olmaz rahat ol zaten tatil var ileride onsirada unutur

oyüzden sallayın rahat takılın
Bişey olmaz disiplin alsanız bile yıl sonu silinebilir diye düşünüyorum.
Hocanız bu konuya takmadıysa bir ey olacağını sanmıyorum
Hoca ders işlemediyse sınıfta da mı yoktu? Sınıfta vardıys otorite sağlayamıyor mu
Disipline verilmiş. Bir de sözlüye 20 vermiş köpek. Boşuna 100 aldım

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Disipline verilmiş. Bir de sözlüye 20 vermiş köpek. Boşuna 100 aldım
İlk sözlüye düşük verilemez.

Şikayet et dostum. Bu köpeği mebe şikayet edip müfettişlensin de görelim. Tüm arkadaşlar şikayet edin ders işlemediği zamanlar oluyor diye.

alovra

80+ Bronze
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Mehmet
İmza toplayın sonra cimere