Neler Yeni

Disney plus VS netflix

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
Merhaba arkadaşlar okul açıldığında zaman geçirmek için hangisini kullansam emin olamadım. Netflix deki çoğu içeriği izledim. Sizin tavsiyeniz nedir ? Lütfen illegal siteleri söyleyip konuyu kirletmeyin. Netflixe yeni gelen içerikleri ve Disney plus taki içerikleri bilmediğim için konuyu açıyorum. Şimdiden sağolun önerileriniz için.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,486
İsim
Emre siyah
netflixtekileri izlediysen disney plus iyidir

lordGY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mahmut kanl8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar okul açıldığında zaman geçirmek için hangisini kullansam emin olamadım. Netflix deki çoğu içeriği izledim. Sizin tavsiyeniz nedir ? Lütfen illegal siteleri söyleyip konuyu kirletmeyin. Netflixe yeni gelen içerikleri ve Disney plus taki içerikleri bilmediğim için konuyu açıyorum. Şimdiden sağolun önerileriniz için.

Disney'de Disney yapımları ve Marvel dışında pek bir şey yok.

Hocam 1 aydır tatildeydim internetsiz birşeyler indirmek için 1 aylık ücretsiz prime üyeliği aldım yani primeda 1 adet film bile yok izleyecek
Mesaj otomatik birleştirildi:
Ex machina
Black box
Çizmeli kedi
Soysuzlar çetesi
Arda Turan yüzleşme
İzlemediysen oppenheimer ve hızlı ve öfkeli serisi
Ferrari
Zincirsiz
Stargate
Bunlara bakabilirsin bra

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Mehmet Aslan
disneydeki animasyonlar izlenir iyidir. Star Wars da başlanabilir. Filmleri evde izlersin.

Top Bottom