Neler Yeni

Display port gerekli mi

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Parçalar geldiyse neden denemiyorsunuz? Her okuduğunuz yoruma inanmayın. Bazen yanlış cevap verilebiliyor. Donanımların özelliklerine ve kablolarla ilgili tablolara bakabilirsiniz. Hdmi kablosu geldiyse onu deneyin.
Ekran Alıntısı.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
AYA
Parçalar geldiyse neden denemiyorsunuz? Her okuduğunuz yoruma inanmayın. Bazen yanlış cevap verilebiliyor. Donanımların özelliklerine ve kablolarla ilgili tablolara bakabilirsiniz. Hdmi kablosu geldiyse onu deneyin.
Alıntıyı görüntüle
Kasayı bekliyorum henüz gelmedi,monitörün kutusunda sadece display port kablosu çıktı,ama anakartta display port çıkışı yok,mecburen hdmi ile yapıcam bağlantıyı
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDMI ile yapmanız lazım. Ben DP giriş var sandım o yüzden. Sen aldırma HDMI ile yapın. Ve attığım kablo ile 144 Hz alabilirsiniz.
Eyvallah sağolasın

onat3734

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Müslüm
Beyler işlemcim ryzen 3 3200g
Anakartım msi a320m a pro
Monitörümde de hdmi,display port ve dvi-d olmak üzere 3 adet giriş bulunuyor. Fakat anakartta display port çıkışı yok,sadece dvi-d ve hdmi çıkışları var. Bazı forumlarda apu sistemde anakartta display port olmazsa iş görmeyeceğini söylüyor. Parçalar daha bugün elime ulaştı hevesli hevesli forumlarda dolaşırken bu muhabbet canımı sıktı. Bağlantıyı hdmi üzerinden yapsam performansta kayıp mı olur ? Ya da hdmi to display port dönüştürücü alıp o şekilde mi yapmalıyım,hangisi daha iyi olur bi yardımcı olursanız sevinirim.
Display port olmazsa almamanızı tavsiye ediyorum görüntü ve sesi en iyi DP portundan alirsiniz

Top Bottom