Neler Yeni

Çözüldü✓ DİSPLAY PORT VE HDMİ PORT SNO SİGNAL HATASI

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
Arkadaşlar dün hazır sistem aldım kurdum ancak monitörde hdmi no signal yazıyor display portu takıyorum aynı sorun devam ediyor ekran kartını çıkarttım anakarta taktım fakat aynı şekilde hata veriyor monitör sıfır aldım kablolarda yanındaydı bozuk olma ihtimallerini düşersek sorunu halen çözemedim forumlarda yazan her şeyi denedim fakat çözüme ulaşamadım anakart bios güncellemesi sebebiyle açılmadığını söyleyenler var elimde başka bir sistem veya monitörde yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim sistem
Anakart - gigabyte a620m s2h
İşlemci Ryzen 5 5700f
Ekran kartı - sapphire rx 7800 xt
Monitör- asus tuf gaming vg27a

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Hit: 35
  • image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Hit: 38
Son düzenleme:

mesut122

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mesut parlak
Arkadaşlar dün hazır sistem aldım kurdum ancak monitörde hdmi no signal yazıyor display portu takıyorum aynı sorun devam ediyor ekran kartını çıkarttım anakarta taktım fakat aynı şekilde hata veriyor monitör sıfır aldım kablolarda yanındaydı bozuk olma ihtimallerini düşersek sorunu halen çözemedim forumlarda yazan her şeyi denedim fakat çözüme ulaşamadım anakart bios güncellemesi sebebiyle açılmadığını söyleyenler var elimde başka bir sistem veya monitörde yok ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim sistem
Anakart - gigabyte a620m s2h
İşlemci Ryzen 5 5700f
Ekran kartı - sapphire rx 7800 xt
Monitör- asus tuf gaming vg27a
Aga bu sorunu nasil.cozdun benimde basimda bu sorun var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sercan Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga bu sorunu nasil.cozdun benimde basimda bu sorun var
Kral onu nasıl çözdüm biliyomusun eğer kasayı başlattığında klavye mouse çalışıyorsa anakartın bios ekranı tuşu var f12 delete tuşu bende delete tuşuydu bastım windows kurulu olmadığı için pc başlamıyormuş flash belleğe şnternet kafeden eindows attırdım sonra bios ekranında flash bellek filan yazıyor tıklayıp çalıştırıyorsun kuruyor windowsu bu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral onu nasıl çözdüm biliyomusun eğer kasayı başlattığında klavye mouse çalışıyorsa anakartın bios ekranı tuşu var f12 delete tuşu bende delete tuşuydu bastım windows kurulu olmadığı için pc başlamıyormuş flash belleğe şnternet kafeden eindows attırdım sonra bios ekranında flash bellek filan yazıyor tıklayıp çalıştırıyorsun kuruyor windowsu bu kadar
Ha bu arada eğer hazır sistemi alırken freedosla aldıysan böyle olur windowsla beraber aldıysan kurulu olması gerekiyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,202
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom