Neler Yeni

Diyette Karbonhidratı Neyden Almalıyım?

Anomali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Cemsab
Arkadaşlar kalori ihtiyacımı hesaplamak için bir siteden baktım almam gereken makroları da bana gösteriyordu. En az 350 gr karbonhidrat almam gerek fakat neyden alıcam bilmiyorum. Makarna birkaç meyve ve patates yazdım ama miktarı hala karşılamadı. Lütfen öneride bulunun.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Arkadaşlar kalori ihtiyacımı hesaplamak için bir siteden baktım almam gereken makroları da bana gösteriyordu. En az 350 gr karbonhidrat almam gerek fakat neyden alıcam bilmiyorum. Makarna birkaç meyve ve patates yazdım ama miktarı hala karşılamadı. Lütfen öneride bulunun.
yulaf pirinç bulgur gibi şeylerden alabilirsin

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
Pilav, yulaf bunlardan alabilirsiniz. Bu arada makarnayı tam buğday unlu tercih edin, normal makarna yemeyin, kilo verilecekse patates çok tercih edilmemeli arada bir yenebilir çok şeker tutuyor içinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,363
Üyeler
155,860
Son üye
mertkynrpnr
Top Bottom