Neler Yeni

Diyette Şekersiz Cool Lime içilir mi?

deuslra00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Efe
Diyette bu içilebilir mi? Bunun yanında Limonlu soda veya Şekersiz Kola içilebilir mi?
IMG_1219.jpeg

KlausM

80+ Silver
sen diyet yaptığını falan mı sanıyorsun

Critaes

80+ Bronze
Evet, kalori ve makro değeri 0 olan şekersiz içecekler diyette tüketime uygundur. Çoğunlukla suya aroma verici ve tatlandırıcı eklenir. Tatlandırıcıların vücutta şeker gibi etki gösterebilmesi için fazlaca tüketilmesi gerektiğine ilişkin araştırmalar da mevcut. Yani aşırıya kaçmadıkça rahatlıkla tüketebilirsiniz. Sağlıklı mı konusu ayrı bir soru ama diyete uygun mu olduğunu soruyorsan evet uygun. Günlük toplam kalori ve makro değerlerini etkilemiyor, aşırıya kaçmadıkça vücutta şeker gibi etki göstermiyor ne açıdan kilo aldıracak acaba üstteki " sen diyet mi yapıyorsun" diyen arkadaşa sormak lazım.

eneskaya6

80+ Bronze
Diyette icilir ama genel olarak tavsiye etmem icerisindeki tatlandiricilar kanser yapiyor uzun kullanimda tabi 1-2 tane icyin diye olmazsin. Ama tavsiyem sade sodaya limon sıkman en iyisi. Limonata yapabilirsin cok az seker koyarak ya da bal

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
At avrat silah
Oğlum bir bağımlılığın yerini başka bir şeyle dolduruyorsun AMA BÖYLe olmaz lan.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
hocam diyete daha bugun basladim bunuda evde buldum sadece ve bilmediğim için sorularımı soruyorum eğer cevap vermeyecekseniz hiç yazmayın
Bu arkadaş çok toxic engelle geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diyette bu içilebilir mi? Bunun yanında Limonlu soda veya Şekersiz Kola içilebilir mi?
Alıntıyı görüntüle
İlla bişeyler içecem diyorsan bence churchill tarzı ufak mixler daha sağlıklı olur senin için

Omnissiah

80+ Bronze
direkt al bi şişe bira iç daha sağlıklılar o içeceklerden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,100
Üyeler
153,169
Son üye
ÖMER COŞANSU