Neler Yeni

Dizüstü bilgisayar önerisi

ÖmerE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Bütçe
40000
Merhaba,çok yardıma ihtiyacım var, 30.000 ila 40.000 tl arası en az 1tb ssd'li bir laptop almak istiyorum,bu benim hayatımda aldığım ilk bilgisayarım soğutma,ekran,işlemci,ekran kartı ve diğer bilmediğim özellikler yönünden çok iyi olmasını istiyorum uzun ömürlü olmasını istiyorum,genel olarak asus bana daha çok cazip geliyor ama bu işin ehli olanlara bırakıyorum,fiyatta esnetme yapabilirim ve önerdiğiniz ürünün indirime girmesinide bekliyebilirim,gerçekten aldığıma deysin,pişman olmak istemiyorum lütfen bilgin yoksa beni yanlış yönlendirme,teşekkür ederim.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
eren kılıçoğlu
Tam olarak ne kadar esner bütçe bu var ama 512 GB SSD mevcut.

ÖmerE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak ne kadar esner bütçe bu var ama 512 GB SSD mevcut.
44 bin belki ama acer güvenilir mi? uzun kullanımda bana sorun çıkarırmı

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
eren kılıçoğlu
44 bin belki ama acer güvenilir mi? uzun kullanımda bana sorun çıkarırmı
Güvenilir hocam Acer nitro güzel bir model soğutma panel kasa kalitesi malzeme kalitesi olarakta iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu var 44.5k rtx 4070 mevcut.

ÖmerE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Güvenilir hocam Acer nitro güzel bir model soğutma panel kasa kalitesi malzeme kalitesi olarakta iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde bu var 44.5k rtx 4070 mevcut.
Peki bunu 1tbssd nasıl yapabilirim 44.500 olanın depolama düşük

ÖmerE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
sonradan kendin arttırabilirsin hocam ssd alıp.
Hocam yorumuz için çok teşekkür ederim bilgisayarı biraz araştırdım ve hoşuma gitti ancak tek bir sorun var sanki ekran boyutu biraz küçük geldi,rust ve benzeri oyunlar oynuyacağım için rakibi çok uzakta olsa bile görmek istiyorum,bu ekran boyutu bana yeterli olurmu,genel olarak oyun oynayacağım,teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
774
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam yorumuz için çok teşekkür ederim bilgisayarı biraz araştırdım ve hoşuma gitti ancak tek bir sorun var sanki ekran boyutu biraz küçük geldi,rust ve benzeri oyunlar oynuyacağım için rakibi çok uzakta olsa bile görmek istiyorum,bu ekran boyutu bana yeterli olurmu,genel olarak oyun oynayacağım,teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
Yeter hocam herhalde.

Top Bottom