Neler Yeni

Dizüstü ekranım (PhysX) işlemcimin üzerinde bunu ekran kartıma almak istiyorum

D3VIL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aziz
Bilgisayarı ilk aldığımda böyle bir sorunum yoktu . nvidia denetim masasının geliştirici seçeneklerindede birsürü özellikler vardı belli bir süre sonra o özellikle gitti ve buna çözüm aramaya başladım oyunlarda sorunum yok oyunlarda otomatik ekran kartına geçmekte lakin normal masaüstündeyken bu durum geçersiz bunun nedeniyle hem nvidia denetim masasındayken geliştirici seçeneklerin tamamı gözükmemekte hem de discord twitch gibi programlarda yayın açamamaktayım (internetten yana hiçbir sounum yok +12 upload alıyorum stabil+kablolu hatta başka bir cihazdan yayın açmayı denediğimde gayet akıcı bir şekilde açabilmiştim) ek olarak birsürü çözüm denedim sürücüleri güncelleştirmeyi , aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından işlemciyi devre dışı bırakmayıda denedim (bu arada görüntü bağdaştırıcılarında hem ekran kartım hemde işlemcim var) devre dışı bıraktıktan sonra dizüstü ekranım microsoft temel ekranına geçti ve herzi 1 herzdi (144 herz bir ekrana sahibim) ve yine sorunlarım çözülmemişti . Bu dizüstü ekranını , ekran kartımın üstüne alabilmeme yardımcı olabilirmisiniz ?

Ekler

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    60.8 KB · Hit: 28
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    25.7 KB · Hit: 28
Top Bottom