Neler Yeni

DMS XXXL 12 litre sıcak hava fritözü 1782 TL

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Kaan
Tam bir f/p ürünü zaten dediğiniz gibi alt üst yapmak yeterliyse iptal etmeme gerek yok
Gerek yok alın gitsin. Kullanışlı alet. Birkaç aydır kullanıyorum çok kolaylaştırdı yemek işimi.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Gerek yok alın gitsin. Kullanışlı alet. Birkaç aydır kullanıyorum çok kolaylaştırdı yemek işimi.
Patates falan kızartınca nasıl oluyor hocam normal yağda kızarmış gibi mi?

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Kaan
Patates falan kızartınca nasıl oluyor hocam normal yağda kızarmış gibi mi?
Ben hazır donmus patates kullanıyorum direkt makineye atıyorum gayet güzel oluyor çıtır çıtır.

Dönen sepete atınca pişmesi daha uzun sürüyor patatesleri. Normal tepsiye serdigimde neredeyse yarı sürede pişiyor ve tam istediğim gibi oluyor. Tabii 1 tepsi; sepetten daha az patates alıyor onu da belirteyim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Ben hazır donmus patates kullanıyorum direkt makineye atıyorum gayet güzel oluyor çıtır çıtır.

Dönen sepete atınca pişmesi daha uzun sürüyor patatesleri. Normal tepsiye serdigimde neredeyse yarı sürede pişiyor ve tam istediğim gibi oluyor. Tabii 1 tepsi; sepetten daha az patates alıyor onu da belirteyim.
Yağ kullanıyor musun hiç?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Patateste kullanmıyorum. Et ve tavuk ürünlerinde üzerlerine hafif fıslatıyorum sprey ile
Teşekkür ederim hocam bilgilendirdiğin için. Bu cihazın kullanım kılavuzu falan çıkıyor mu kutusundan?

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Kaan
Çıkıyor da Türkçe yoktu yanlış hatirlamiyorsam. Almanca ve İngilizce olmasi lazim

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Kullanışlı bir ürün değil mi yani hocam?
Anneme almıştım kötü bir ürünse iptal ediyim
Benim aldığım ürünün 3000 üzeri fiyatı vardı hocam. Ayrıca normal kullandığım airfryer daha pratik geldi ve fiyatı da gözönünde bulundurulduğunda cazip gelmedi. Yani bu fiyattan alıyorsanız kullanılır. Arkadaşların da dediği gibi alt-üst değiştirerek pişirmeye devam edersiniz. Ya da üstteki piştikten sonra onu onu cıkarıp 5-6 dk daha alttaki ızgaranın pişmesine devam edilebilir.
Hayırlı olsun.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
Benim aldığım ürünün 3000 üzeri fiyatı vardı hocam. Ayrıca normal kullandığım airfryer daha pratik geldi ve fiyatı da gözönünde bulundurulduğunda cazip gelmedi. Yani bu fiyattan alıyorsanız kullanılır. Arkadaşların da dediği gibi alt-üst değiştirerek pişirmeye devam edersiniz. Ya da üstteki piştikten sonra onu onu cıkarıp 5-6 dk daha alttaki ızgaranın pişmesine devam edilebilir.
Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
879
İsim
Mert Çevik
Hayırlı olsun.
gaza gelip bende bi tane kaptım çevirme olayı fan nasıl bir şey?

dnmzysn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Yasin
Stok gelince haber edebilir misiniz hediye alicam

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Veysel Tunç
Galiba hastayı kaybettik stok gelmiyor bayadır🥲

xmert96x

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
879
İsim
Mert Çevik
Son 1 hafta içinde satın alıp kargoya verilen var mı, iptal mi olacak acaba? Bunu neden bu kadar uzun süre kargoya vermediler, bilen var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,334
Üyeler
155,851
Son üye
GigatnoS
Top Bottom