Neler Yeni

Yardım DOA raporu sonrası ne yapılmalı? Belirtmiş olduğum laptoplarda ne kadar fark var

Monrch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yağız Aslan
Arkadaşlar doa raporu alacağım gibi duruyor. Gti bilişimden almış olduğum ASUS ROG STRIX AMD Edition bir laptopum var (6800m&5900hx) fakat 3 servistir sorun çözülmüyor ve 1 kez anakart ve 1 kez LCD ekran&bezel değişti şimdi yine anakart değişecek gibi duruyor. Bugün gti bilişimi aradım ve sordum dedilerki ya ücret iadesi ya da muadil ile değişim yapabiliriz fakat bu ürün elimizde olmadığı için ücret iadesi yapabiliriz dedi. Bende bir üst model için hakkım olup olmadığını sordum ve veremeyeceklerini ancak THH'ye başvuru sonrası eğer bir üst model ile değişim kararı çıkarsa yapabileceklerini ilettiler. Bendeki mevcut ürün (Asus ROG Strix G513QY-HQ008 AMD Ryzen 9 5900HX 16GB 1TB SSD RX6800M), onlardaki bir üst model (ASUS ROG STRIX G16 G614JV-N3110 Intel Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060-140 watt). Ne yapmalıyım?

frix

80+
Bende bir üst model için hakkım olup olmadığını sordum ve veremeyeceklerini ancak THH'ye başvuru sonrası eğer bir üst model ile değişim kararı çıkarsa yapabileceklerini ilettiler.
Bu kadar da 'iğrençlik' olamaz, haklarınızı bildikleri halde sizi süründürmek, uğraştırmak istiyorlar. Bu tür firmalardan zor durumda bile alışveriş yapılmamalı. Ücret iadesini asla kabul etmeyin.
THH'ye verin gitsin: Firmanın tavrını, seçimlik haklarınızı bildikleri halde yokuşa sürdüklerini aktarıp muadil/üst modelle değişim talep edin. Birkaç ay beklersiniz ama sonuca ulaşırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,875
Üyeler
151,628
Son üye
Eyüp Can çamcı
Top Bottom