Neler Yeni

🔥 DOĞALGAZA %224 ÖTV ZAMMI GELDİ!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Din her şeyden önce gelir Saygılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz Müslüman Türkleriz. Atalarımızın yolundayız. O dediğin şahıs bizim atamız olamaz. Bu da son mesajım.
İyi o zaman o Atatürk olmasaydı şuan ki ülke toprakların aşağıda ki gibi olacaktı

images.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
canhıraş akp propagandası yapanlara keşke ban atılsa forumda okurken deli oldum

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ne işin var Türkiye'de şeriat istiyorsan git Suriyede yaşa nr dırdır ettin be millet dinini sendenmi öğrenecek. Burası Türkiye Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'ün ve silah arkadaşlarının sizin gibi yobazlarda dahil olmak üzere canı pahasına kurtardığı insan gibi yaşamamız için Laik bir düzen kurup bize emanet ettiği (Seni kapsamıyor) Vatan toprağıdır. Biz bu vatan toprağını her zaman savunuruzda sizin gibi dini kullanarak vatandaşına iyi görünmeye çalışıp her fırsatta ülkenin karış karış topraklarını satanlara her zaman karşı geliriz. Bu dünde böyleydi bufünden sonrada öyle olacaktır. Bizim hırsıza arsıza verecek oyumuzda yok savunacak çanak tutacak çıkarımızda yok. Şimdi bırak sen laf etmeyide Suriye'ye ne zaman gideceksin onun haberini ver. 2 ayyaş dediğiniz adamların kurduğu Cumhuriyetin topraklarınını sata sata bitiremediniz bitiremeyeceğinizide anlayın artık. Hadi naşnaş sana.
Daha mesaj yazmak istemiyorum. Ben Suriyeye falan gitmem. Sen istediğin yere gidebilirsin. Tarihe bakarsan bastığın toprağın Müslümanlar tarafından fethedildiğini görebilirsin.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Yusuf
yazık. milletime güzel ülkeme gençlere yani kısaca bu ülkeyi bu hale sokanlar dışında herkese yazık. yatacak yerleri yok.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bu da 1566 Osmanlı haritası

Tabi ki Türkçülük herşeyden önemli değil mi GKPSÖGPSÖGŞA

Siz ne zaman bu kafadan çıkacaksınız bilmiyorum.

Ekler

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    33.4 KB · Hit: 11

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Osmanlı topraklarını kaybetmeseydi ve günümüze kadar gelseydi o gavur kâfir dediğiniz kişiler Osmanlı vatandaşı olacaktı ki Osmanlı işgal ettiği topraklarda hiçbir zaman kendi kurallarını kendi inancını zorla getirmedi ve halkı katletmedi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ve Müslümanlara Arap diyenlerin Türk ırkının zirvesi olan Osmanlı İmparatorluğunun Müslüman olduğunu ve şeriat ile yönetildiğini Bilmediğini düşünüyorum.

Osmanlı topraklarını kaybetmeseydi ve günümüze kadar gelseydi o gavur kâfir dediğiniz kişiler Osmanlı vatandaşı olacaktı ki Osmanlı işgal ettiği topraklarda hiçbir zaman kendi kurallarını kendi inancını zorla getirmedi ve halkı katletmedi
O dediğim şahsın yaptıklarını yunan yapmazdı. Tekrar söylüyorum, özgürlük özgürlik diyorsunuz atanızın yaptığı kısıtlamaları, zorlamaları görmezden geliyorsunuz. Ayrıca şapka zorunluluğu gibi gereksiz gereksiz boş şeyleri getirmek yerine diğer ülkelerin yaptığı gibi araba fabrikası kursaydı. Şu anda Mercedes BMW gibi bir marka daha olurdu. Ve bunu biz yaptığımız İçin ekonomi aşırı derecede iyi yöne giderdi. Diyeceklerim bu kadar daha fazla uzatmayın. Uğraşmak istemiyorum. Anlayacak olsanız 10 saat de anlatırım ama siz önünü görmeyen tarihi sadece 1 şahıstan ibaret gören kişilersiniz.

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Ülkede akıl sağlığını korumak çok zor...

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bu da 1566 Osmanlı haritası

Tabi ki Türkçülük herşeyden önemli değil mi GKPSÖGPSÖGŞA

Siz ne zaman bu kafadan çıkacaksınız bilmiyorum.
Günün şartlarına ayak uydurmayan her kesimi işgal etmeye çalışan sadece savaşa odaklanan bir devlet var eğer savaş harici üretime odaklansaydı Osmanlı borç batağı yüzünden topraklarını diğer devletlere satmazdı ayrıca Atatürk Osmanlı subayıdır ve Osmanlı toprakları olan Trablusgarp Kafkas cephesi Suriye Filistin cephesi ikinci balkan savaşı Çanakkale savaşlarında ve aklıma gelmeyen birçok savaşı yönetmiştir ve savunmuştur o yüzden bok atmayı bırakın

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Ve Müslümanlara Arap diyenlerin Türk ırkının zirvesi olan Osmanlı İmparatorluğunun Müslüman olduğunu ve şeriat ile yönetildiğini Bilmediğini düşünüyorum.

O dediğim şahsın yaptıklarını yunan yapmazdı. Tekrar söylüyorum, özgürlük özgürlik diyorsunuz atanızın yaptığı kısıtlamaları, zorlamaları görmezden geliyorsunuz. Ayrıca şapka zorunluluğu gibi gereksiz gereksiz boş şeyleri getirmek yerine diğer ülkelerin yaptığı gibi araba fabrikası kursaydı. Şu anda Mercedes BMW gibi bir marka daha olurdu. Ve bunu biz yaptığımız İçin ekonomi aşırı derecede iyi yöne giderdi. Diyeceklerim bu kadar daha fazla uzatmayın. Uğraşmak istemiyorum. Anlayacak olsanız 10 saat de anlatırım ama siz önünü görmeyen tarihi sadece 1 şahıstan ibaret gören kişilersiniz.
Dünyada ne zaman araba çok yaygınlaşmaya başlamış bir araştır bakalım ayrıca dünyada ilk araba 1886 yılında üretildi peki osmanlı devleti ne yapıyordu?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,345
Üyeler
145,164
Son üye
Loony55
Top Bottom