Neler Yeni

doğum gününü kutlamadım diye AYRILDI

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hüseyin Aksoy
dün gece çok uykusuzdum tamamen aklımdan çıkmış hatta dünkızdım uyumama izin vermiyordu tersledim uyudum çok yorgundum çünkü sabah bi kalktım bu hale gelmiş konuşma sonrası engelledi+insta takipten çıktı şok oldum yemin ederim doğum gününü kutlamammı gerekiyordu özel günleri pek hatırlamam kutlamayıda gerek duymam.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-03-29 125156.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-29 125156.png
    561.9 KB · Hit: 207

Kara*

80+ Silver
Hep böyle mi geçiyordu ilişkiniz? eğer böyleyse kızdan kurtulmuşsun biraz daha zorlasa sana fena laflar sokarmış. Tamam doğum günü kısmında +ilgi vs bekler de bir tık abartı gibi geldi bana.

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hüseyin Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuşma tarzına bakarsak en fazla 3 ay sevgililer gibi gözüküyor hocam
1 yıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar zamandır birlikteydiniz?
1 yıl

Hep böyle mi geçiyordu ilişkiniz? eğer böyleyse kızdan kurtulmuşsun biraz daha zorlasa sana fena laflar sokarmış. Tamam doğum günü kısmında +ilgi vs bekler de bir tık abartı gibi geldi bana.
sürekli böyle değildi ama bi anda böyle oldu

Aranız da ki ilişki biteli çok olmuş dostum senin haberin yok. Doğum gününü kutlamadın diye bu şekil de sözler söylemez. Kızabilir, küsebilir bir kaç gün konuşmaz o kadar. O yüzden fazla umursama. Doğum gününü kutlamaman onun bahanesi olmuş.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Tepkisi abartı ama senin kütüklük bambaşka bir seviye. Kadınlarda ince şeyler bile söylenmesi gereken şeyler.

Erkekler doğum günlerinin kutlanmamasını kafalarına takmaz ama senden bir beklentisi varmış gerçekleştirmemişsin inceldiği yerden kopmuş gitmiş.

Kara*

80+ Silver
1 yıl

1 yıl

sürekli böyle değildi ama bi anda böyle oldu
Seni yollamaya yer aramış kendi kafasında çoktan bitirmiş zaten "ne özelliğin var hayatımda" kısmı son patlatmayı çekmiş. Senin de ağırdan aldığın belli makaraya vurmaya çalışmışsın, sürekli böyle değildi diyorsun fakat bana öyle gelmiyor, bir yaşanmışlık olmuştur ya da seninle ilgi/alakası kalmadığı için böyle bir tercihi seçmiş. Uğraşmaya bile değmez bana kalırsa hayatına devam et.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Valla yazılara bakarsak 1 yıllık ilişkin olsa bile ilişki sürecinde karşıya çok da iyi davrandığını sanmıyorum. İyiden kastım ekstra olan şeyler onun bile aklına gelmeyecek incelikler. Çünkü seni bu olay için değil önceden kafada bitirmiş arkadaşların da dediği gibi sizde bir kütüklük seziyorum etkisi olabilir.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kız haklı biraz ancak bu üslupla biriyle konuşmak sizin kendi benliğinize yaptığınız bir ayıp olmuş hocam.
Ben kız arkadaşımın doğum gününde bir önceki gün 23:55'e alarmı kuruyorum, mesaj ya da arama (müsaitliğine göre) sonraki gün ise yapabileceğim bir şey varsa onu yapıyorum bundan sonraki ilişkilerinizde dikkat etmenizi öneririm.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Sanal ilişki mi bu

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Kızın konuşma uslubünü beğenmesemde , bir tık haklı knka doğum günü gibi özel günler kızlar için vazgeçilmezdir , unutursan sıçtın demektir :D

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
C.S.
Birikmiş, birikmiş, doğum gününü de unutunca patlamış. Doğum günü hariç diğer günler bana kapitalist düzenin uydurması gibi geliyor. Örneğin; sevgililer günü ( en saçma gün, eşimle bir gün bile kutlamamışızdır.), anneler günü ( her zaman hatırlanmalı, saygılı davranılmalı. ), babalar günü ( aynı şekilde ) . Üstelik anne ve babasını kaybedenler için bu günler durduk yere psikolojik travma oluyor. Yılbaşı ( her 31.12’de yeni yıla girilecek, ertesi gün yine aynı hayatımıza devam edeceğiz. Bir rakamlar silsilesi değişti diye hayatımıza sihirli değnek değecek hali yok.)
Çiftler için kutlanması gereken ( doğum günleri harici) evlilik yıldönümleridir. tanışma yıldönümü, nişan yıl dönümü, ayrı yapılmışsa söz yıl dönümü … Bunlar kutlanmasa da olan günlerdir. Nişan yaparsın, bir gün sonra ayrılırsın. Ama evlenirken attığın imzanın geri sönüşü hem maddi hem de manevi açıdan çok meşakkatli olur.

Yeni nesil demek böyle. dümdüz yaşanıyor ilişkiler. Üsluba bakarsak, bu Kız için üzülmeye değmez. Ama senin üslup da hatalı. Zaten yürümezmiş ve yürümemiş. İkiniz için de hayırlısı neyse o olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo