Neler Yeni

Dolandırılmaya mı çalışılıyorum?

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Bana steamden yaklaşık 33 dolarlık Ak 47 skinim karşılığı 84 dolarlık eldiven takas teklifi yapıldı. Bunun nedenini sorduğumda ünlü bir trader olmak istiyorum şöhretim artacak gibi şeyler söyledi. Tradeitgg den skinimin değerini vs attım şimdi de Ak itemimi TF2 itemlerine dönüştürmemi istiyor. Bu itemleri söylediği kadarıyla kumar sitelerine atıyormuş ve bunun için trade beklemesi olmamsı gerekiyormuş. Bu bekleme süresi Cs itemlerinde var iken TF2 itemlerinde yok diyor. Ne yapmalıyım? Konuşmaları aşağıya bırakıyorum.

Ekler

• sc1.png
    sc1.png
    65.8 KB · Hit: 49
  • sc2.png
    sc2.png
    192 KB · Hit: 49
  • sc3.png
    sc3.png
    371.6 KB · Hit: 48

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
selams
Bana steamden yaklaşık 33 dolarlık Ak 47 skinim karşılığı 84 dolarlık eldiven takas teklifi yapıldı. Bunun nedenini sorduğumda ünlü bir trader olmak istiyorum şöhretim artacak gibi şeyler söyledi. Tradeitgg den skinimin değerini vs attım şimdi de Ak itemimi TF2 itemlerine dönüştürmemi istiyor. Bu itemleri söylediği kadarıyla kumar sitelerine atıyormuş ve bunun için trade beklemesi olmamsı gerekiyormuş. Bu bekleme süresi Cs itemlerinde var iken TF2 itemlerinde yok diyor. Ne yapmalıyım? Konuşmaları aşağıya bırakıyorum.
Scamlemeye calisiyor bosver

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Factory New değil

~helloworld

80+ Bronze
Hiç bulaşma eldiven alirken hem ak hem hesap gitmesin dolandirici cok

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Abdullah Kemal Güzel
Boş peynir sadece fare kapanında olur aga

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,264
İsim
Kaan
scam kokusu alıyorum gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş peynir sadece fare kapanında olur aga
Boş mu peynir :D

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Yani nasıl scamliyebilir ben şu vs istemini tf itemine dönüştürme olayı nasıl oluyo onu da anlamadım adam bana aramada tarif ediyim vb dedi ama istemedim işim var dedim

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
chade
84 dolarlık şeyi etsen etsen en düşk 75-80 dolarlık bir şeyle takas edersin. mantıken doğru olan budur. gidip 2 katından daha az bir fiyattaki ürünle takas etmeye çalışıyor. ben güvenmem. 33 dolar az para değil

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Yani nasıl scamliyebilir ben şu vs istemini tf itemine dönüştürme olayı nasıl oluyo onu da anlamadım adam bana aramada tarif ediyim vb dedi ama istemedim işim var dedim
CS itemini Tf2 itemine *

Top Bottom