Neler Yeni

Dolar 14 Alınabilecek Sistemler

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Sistemlerin PSU kalitesi pek iyi sayılmaz. Ancak işlemci ve ekran kartı olarak bu fiyat bandında şuan paylaştığım sistemlerden daha ucuza sistem malesef bulunmuyor. Tabii ki karar sizindir.......

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Aldığınız her sistemin anakartını biostar dışı bir şey yapın. SSDYide Netac n950e pro veya bütçeniz göre samsung yapın. daha rahat edersiniz büyük ihtimalle.

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığınız her sistemin anakartını biostar dışı bir şey yapın. SSDYide Netac n950e pro veya bütçeniz göre samsung yapın. daha rahat edersiniz büyük ihtimalle.
Sistemlere zam mı geldi ? Ahaha konu açtım, bir kaç dakika sonra zam gelmiş...... Dolar çıkmaya devam ederse sıkıntı büyük...YTD.

Mert555

80+ Bronze
Sistemlerin PSU kalitesi pek iyi sayılmaz. Ancak işlemci ve ekran kartı olarak bu fiyat bandında şuan paylaştığım sistemlerden daha ucuza sistem malesef bulunmuyor. Tabii ki karar sizindir.......

Başa dolar yazısını niye koydunuz?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Doların çıkacağını şuanlık düşünmüyorum. Hatta değer bile kaybedebilir. Ama türkiyede olduğumuz için arttığında artışın 10 katı zamlanma yaşanıyor malesef. en büyük sebep bu.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başa dolar yazısını niye koydunuz?
Nasıl niye koydunuz ? Bilgisayar parçaları dolar ile geliyor. Dolar seviyesi ve alınabilecek sistemleri paylaştım bundan daha normal ne olabilir ? 😂😂😂😂😂

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Sistemlere zam mı geldi ? Ahaha konu açtım, bir kaç dakika sonra zam gelmiş...... Dolar çıkmaya devam ederse sıkıntı büyük...YTD.
Yoo dünde böyle değil miydi? Rtx 3060 olan 5t11 ve 5t12 sistemler aynı para.

Musa Dinç

80+ Bronze
Sebep ? biostar iyi marka yılların markası ve ben kullanıyorum problem görmedim asustan daha iyi.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Nasıl niye koydunuz ? Bilgisayar parçaları dolar ile geliyor. Dolar seviyesi ve alınabilecek sistemleri paylaştım bundan daha normal ne olabilir ? 😂😂😂😂😂
Yahu direk $ işareti koysana. Dolar deme bereketi kaçıcak yoksa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sebep ? biostar iyi marka yılların markası ve ben kullanıyorum problem görmedim asustan daha iyi.
Aa asusa laf gelirse başlarım konuşmaya. Kim kimi koparıyor herkes kendi payını alsın uleeen.

Parası olan istediğini alır.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Biostar iyi bir marka. ama asus tercih etmek daha mantıklı. ayrıca asus olan modeller biostarın modellerinden daha iyiler. Model olarak yani. marka olarak değil. SSD olarakta N950e pro oradaki Dramli 2 ssdden birisi.

Musa Dinç

80+ Bronze
Yahu direk $ işareti koysana. Dolar deme bereketi kaçıcak yoksa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aa asusa laf gelirse başlarım konuşmaya. Kim kimi koparıyor herkes kendi payını alsın uleeen.

Parası olan istediğini alır.
Asusun Biosu karışık kullanıcı odaklı değil onun dışında kötü değil asusda alınır.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver

Musa Dinç

80+ Bronze
Biostar iyi bir marka. ama asus tercih etmek daha mantıklı. ayrıca asus olan modeller biostarın modellerinden daha iyiler. Model olarak yani. marka olarak değil. SSD olarakta N950e pro oradaki Dramli 2 ssdden birisi.
Kİngston seçiloebilir ben aquaris 6500xt aldım ssd iptal ettirdim bunlarda şuan olmuyor hayret .

Top Bottom