Neler Yeni

Donanim Arşi̇vi̇ Yeni Dizüstü Bilgisayar Hakkında

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

AliTokur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Tokur
3050 ti olan laptop hp garantili mi yoksa laptop.com.tr garantili mi?

GHOSTON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut T.
Maşallah ne güzel hesaplama o öyle :) her şey plan dahilinde 10 gün önce dolar 19.5 idi şimdi 21.5TL+Enflasyon aradaki farkı ödeyeceksen ok.
Yılın başından beri dolar artıyor ve aynı fiyat aralığında dalgalandı. Sizinki de bu dalgalanmalardan biri. Herhalde 14 gün önceden planınızda "Dolar artsa da bir de üstüne enflasyon aynı fiyata indirsek" şeklinde yapmadınız.
1685985909507.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen Türkiye'de yaşayıp bunu halen öğrenemedin mi?
Biz biliyoruz ama bu bir argüman değil. "15k'dan satıyorduk beğenmiyordunuz şimdi 25k." demek mantıksız. Asıl siz bunu bilmiyormuş gibi bir yorum yapmışsınız.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yılın başından beri dolar artıyor ve aynı fiyat aralığında dalgalandı. Sizinki de bu dalgalanmalardan biri. Herhalde 14 gün önceden planınızda "Dolar artsa da bir de üstüne enflasyon aynı fiyata indirsek" şeklinde yapmadınız. Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz biliyoruz ama bu bir argüman değil. "15k'dan satıyorduk beğenmiyordunuz şimdi 25k." demek mantıksız. Asıl siz bunu bilmiyormuş gibi bir yorum yapmışsınız.
Sen Türkiye'de yaşamadığın için seçim krizi nedir bilemezsin. 1.5 sene önce ben 3050 ti laptopu 9K'ya paylaşıyordum sen konuş canım elinde klavye yazması bedava sonuçta

AliTokur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Tokur
Bence şunu kabul edelim, dolar kurunun şu anda 21.25 olduğu ve diğer sitelerdeki indirimsiz fiyatın en düşük 19.300 civarında olduğu bir gerçektir. Bir ay önce de 19.300 lira idi, ancak o zaman dolar 19.5 idi ve o zaman bu laptop kampanya ile 17.999 TL'ye satılıyordu. Şu anda firmalar hızla zam yapmaya başladılar ve yapmaya devam edecekler. Abdullah abi adamlar zam yapmadan hemen indirim yaptırmak için çabaladı ve yaptırdı ki son bir şansımız olsun ve daha ucuza alalım. Siz birkaç gün sonra bakın, bakalım fiyatı hâlâ 19.300 mü? Kısacası adama teşekkür etmeniz gerekirken linçliyorsunuz ayıptır be kardeşim!!! Ben kendi adıma teşekkür ederim Abdullah abi.

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Doğuş Akyürek
Dolar artışı ister istemez fiyatlara yansıyor bu bir gerçek. Benim beklentim daha farklı laptoplarda daha iyi fiyatlardı. Fiyatlar geçen haftalara göre aynı olabilir ama bu şuan için geçerlimi birde ona bakmak lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
hayri ceylan
Valla bugün her şeye zam geldi. Hala bu fiyattayken alayım dedim. Beni üzen tek konu taksit seceneklerinde vade farkıydı. 6 ay taksitle 886 TL faiz verdim. Ama yakın zamanda amorti edecektir.

Beyaz ekipmanlar ile de guzell bir set yaptım sabırsızlıkla bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,343
Üyeler
146,925
Son üye
enes2enes
Top Bottom