Neler Yeni

Donanım arşiv V6 için Erkenden itopya mağzasında beklemeli miyim?

Pyrocko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kayra
Merhaba bu sistemi almayı çok istiyorum satışa çıktığında mağazalara da stok vermeyi istiyorum demişti storyde sizce ben cumartesi akşamı Söğütözü mağazasına gidip pazar sabahına kadar satışa çıkması için beklemeli miyim ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
Hayir tabikide

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,552
İsim
Memati Baş
cumartesi akşamı çok erken olmaz mı? ne kadar sıra oluyor bilmiyorum.

Pyrocko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir arkadaşım bir önceki model için gece 5 de gitmiş 78 olarak almış sistemi korkuyorum biter diye :(

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
emir yapar
Erkenden gidenler var tabii ama o kadar bilmiyorum, genelde sabah 5 6dan itibaren orada duranları biliyorum. Gideceksen de akşam 7-8 de vur kafayı 3 te uyanıp 2 sert kahve. Ardından 5 te beklemeye başlayabilirsin. İnsanlara ne güzel tavsiyeler veriyorum tövbe yarabbim.

Pyrocko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kayra
Erkenden gidenler var tabii ama o kadar bilmiyorum, genelde sabah 5 6dan itibaren orada duranları biliyorum. Gideceksen de akşam 7-8 de vur kafayı 3 te uyanıp 2 sert kahve. Ardından 5 te beklemeye başlayabilirsin. İnsanlara ne güzel tavsiyeler veriyorum tövbe yarabbim.
Bunu düşünmemiştim gerçekten baya mantıklı geldi alamam korkusu var işte içimde

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Kardesim once nasil bi sistem cikacak onu bilmiyorsun yani sana hitap edecek mi veya butcene gibi ki itopyada cikacagida belli degil bunun icin cok erken davranmiyor musun ?

Pyrocko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Kayra
Kardesim once nasil bi sistem cikacak onu bilmiyorsun yani sana hitap edecek mi veya butcene gibi ki itopyada cikacagida belli degil bunun icin cok erken davranmiyor musun ?
20 k lık bir bütçem mevcut sistemin nasıl olucağını da bilmiyorum fakat iyi bir sistem geliyor gibi hissediyorum son zamanlarda fiyatlar da ucuzlamışken almak istiyorum fakat kesinlikle haklısın aceleci davranıyorum, fakat bildiğin üzere al satcılardan pek bir şey kalmıyor

ZABZERON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dağhan
Merhaba bu sistemi almayı çok istiyorum satışa çıktığında mağazalara da stok vermeyi istiyorum demişti storyde sizce ben cumartesi akşamı Söğütözü mağazasına gidip pazar sabahına kadar satışa çıkması için beklemeli miyim ?
Kanka alabildin mi bide daha stok varmı Ankara'da

Zechion

80+ Silver
Ankara içerisindeki tek mağaza orası. Ankara'da olan herkes akın edecektir, geceden gidip sıra beklemek mantıklı gibi geldi bana. elimdeki bilgisayarı satarsam diğer bir sisteme İstanbul mağazalarından birinde ben de geceden beklemeyi düşünüyorum. Hem de değişik ve eğlenceli bir aktivite olur gibi, senin gibi orada bir sürü kişi olur kaynaşırsınız falan. :D (Ben şuan ki 2060'lı sistemi için konuşuluyor sandım, galiba başka bir sistem hakkında bahsediyorsunuz)

Son düzenleme:

ZABZERON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dağhan
Ankara içerisindeki tek mağaza orası. Ankara'da olan herkes akın edecektir, geceden gidip sıra beklemek mantıklı gibi geldi bana. Diğer bir sisteme İstanbul mağazalarından birinde ben de geceden beklemeyi düşünüyorum. Hem de değişik ve eğlenceli bir aktivite olur gibi, senin gibi orada bir sürü kişi olur kaynaşırsınız falan. :D (Ben şuan ki 2060'lı sistemi için konuşuluyor sandım, galiba başka bir sistem hakkında bahsediyorsunuz)
Ankara mağazasından alabildin mi kanka ve kaç stok kaldı

Zechion

80+ Silver
Ankara mağazasından alabildin mi kanka ve kaç stok kaldı
Ankara'da oturmuyorum ve bu sistemi almaya gitmedim. Mesajımda da belirttiğim gibi elimdeki bilgisayarı satarsam diğer bir sistemde İstanbul mağazalarından birine gitmeyi düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,459
Üyeler
142,929
Son üye
abdullahgonullu
Top Bottom