Neler Yeni

Donanım Arşiv'e yakışmayan bir F/P rezaleti

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ferhatcan
Gerçekten Abdullah seni çok severek izler ve takip ederdim.Bugünkü yaşananların üstüne bir açıklama yapmamış olman beni derinden üzdü.Gerek forum,gerek instagram,gerekse youtubeden sürekli ben dahil kimsenin 21.00 ve 22.00 saatlerinde stoğun açılmadığını belirtiyoruz.Kimse ne bir açıklama ne bir bilgi söylemedi.İnsanların 4 saat vakitlerini çaldı bu anlaştığın site ve en azından bir duyuru, açıklama beklemiştik.

burak9956

80+ Bronze
Gençer güzel bir iş başardı sandım ama ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Şunu da belirteyim bu reytingi donanım arşivi dışında başka bir kanalda tutturamayacakları için yine başka kanalda olsa fiyatı da uygun bir sistem olmayacaktı. Abdullah abi bunu telafi amaçlı sistem ayarlayacağını yazmış, en azından firmadan sebep mağduriyeti gidermek için kendi adına çaba gösteriyor.

mertxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Mertcan Kör
Gerçekten Abdullah seni çok severek izler ve takip ederdim.Bugünkü yaşananların üstüne bir açıklama yapmamış olman beni derinden üzdü.Gerek forum,gerek instagram,gerekse youtubeden sürekli ben dahil kimsenin 21.00 ve 22.00 saatlerinde stoğun açılmadığını belirtiyoruz.Kimse ne bir açıklama ne bir bilgi söylemedi.İnsanların 4 saat vakitlerini çaldı bu anlaştığın site ve en azından bir duyuru, açıklama beklemiştik.
hocam bence abdullah abiyle alakası yok sorun direkt gençergamingle alakalı ki abdullah abide bir pişmanlık duymuştur kimseyi mağdur etmek istemez

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,468
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sitesel sorunları her seferinde Abdullah abiye yüklemek sizlere farz mı oldu anlamıyorum ?
Adam bizlere karşı her türlü imkanı sağlıyor elinden geleni ardına koymuyor 1 kuruş indirim dahi çırpınıyor sonra alamayınca suç ona kalıyor.

Adam hangi sitede sistem çıkarsa yoğunluktan dolayı sitede sorunlar oluyor bunun Abdullah abi taraflı bir durum olmadığını idrak etmeniz için adamın daha ne yapması lazım ?

Top Bottom