Neler Yeni

Donanım arşivi f/p kasasında sorun vga no signal sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı
Merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce donanım arşivi f/p sistemi aldım AMD RYZEN 5600-ASUS DUAL RTX 4060 OC 8GB-PRIME B450M-K II -KIOXIA 500GB-CORSAIR 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda
Birkaç gün sonra bu fan çoklayıcıyı aldım Alfais 4989 Fan Çoklayıcı 5 Port Y Pwm Splitter 4 Pin Hub Cpu Kablo Çoğaltıcı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Fan çoklayıcıyı takana kadar her şey yolundaydı fan çoklayıcıyı taktım ve pc yi açtım 5 dakika kadar açık kaldı daha sonra tuvalete gittim ve geldiğimde monitör ve klavye gitmişti kasa monitör klavye mouse kulaklık hepsini 5 gün önce satın aldım her şey çalışıyordu ancak fan çoklayıcı dan sonra bunlar oldu yani anlamadığım klavye niye gitti USB portlarında bir sorun yok çünkü mouse ve kulaklığın ışığı yanıyor ama klavyenin ki yanmiyor
Her çözümü denedim anakart pil sökme , ramleri çıkartma ve yerdegistirme vb. Herşeyi ama hala ekran gelmiyor ekran kartı işlemci ve kasa fanı çalışıyor hatta fan çoklayıcıyı taktığım zaman bile fanlar çalışıyor ama ekran gelmiyor ne yapmam lazım bana yardım eder misiniz ?
Not: VGA kablosu sağlam ve doğru yere takıyorum ekran kartı üzerine

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce donanım arşivi f/p sistemi aldım AMD RYZEN 5600-ASUS DUAL RTX 4060 OC 8GB-PRIME B450M-K II -KIOXIA 500GB-CORSAIR 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda
Birkaç gün sonra bu fan çoklayıcıyı aldım Alfais 4989 Fan Çoklayıcı 5 Port Y Pwm Splitter 4 Pin Hub Cpu Kablo Çoğaltıcı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Fan çoklayıcıyı takana kadar her şey yolundaydı fan çoklayıcıyı taktım ve pc yi açtım 5 dakika kadar açık kaldı daha sonra tuvalete gittim ve geldiğimde monitör ve klavye gitmişti kasa monitör klavye mouse kulaklık hepsini 5 gün önce satın aldım her şey çalışıyordu ancak fan çoklayıcı dan sonra bunlar oldu yani anlamadığım klavye niye gitti USB portlarında bir sorun yok çünkü mouse ve kulaklığın ışığı yanıyor ama klavyenin ki yanmiyor
Her çözümü denedim anakart pil sökme , ramleri çıkartma ve yerdegistirme vb. Herşeyi ama hala ekran gelmiyor ekran kartı işlemci ve kasa fanı çalışıyor hatta fan çoklayıcıyı taktığım zaman bile fanlar çalışıyor ama ekran gelmiyor ne yapmam lazım bana yardım eder misiniz ?
Anlaşıldı forum sahibi gibi kullanıcıları da tirtmis

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
saat 11 olmuş dakikada cevap bekliyorsunuzbir burada paralı çalışanmıyız birde laf yiyoruz bedava hizmet verip

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Ne vga'sı rtx 4060 da vga girişi yok nasıl takıyorsun vga kablosunu?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
ve ne vga kablosu o kartta vga yok

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Anlaşıldı forum sahibi gibi kullanıcıları da tirtmis
Ne alaka kardeşim anlamadım? Bir kere donanımsal bir sorun var ise bu nu Abdullah abi mi yapıyor? Firmadadır suç öyle bir sorun var ise. Ayrıca saat 11 bu saatte aktif ve bilgili insan çok az yarın 3-8 arası saatlerde açın daha çok insan görür. Konuyu okumadım bu arada sadece foruma atılan lafı saçma buldum belki sorun donanımsal bile değildir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
Ne alaka kardeşim anlamadım? Bir kere donanımsal bir sorun var ise bu nu Abdullah abi mi yapıyor? Firmadadır suç öyle bir sorun var ise. Ayrıca saat 11 bu saatte aktif ve bilgili insan çok az yarın 3-8 arası saatlerde açın daha çok insan görür.
ben sorunu biliyorum fakat arkadaş bu kadar artistse kendisi çözebilir

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Hocam muhtemelen Vga kablo ile kartın portunu kırdığın için olabilir

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,148
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı
Hocam muhtemelen Vga kablo ile kartın portunu kırdığın için olabilir
Yok hocam port sağlam baktım neler neler denedim olmadı neyse 14 günü geçmedi iade ederim artık yada tebilon servisine gönderirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boşverim hocam biliyorsanız yardımcı olun arkadaşa her ne kadar haksız olsa bile.
Amacım laf atmak deil ilgi cekmekti 2 aylık kazancına almistim haliyle biraz kalbim kirildi

ve ne vga kablosu o kartta vga yok
Yanlış yazmışım hdmı olacakti fakat aynı değişen bir şey yok her türlü aynı sorun

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,242
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Yok hocam port sağlam baktım neler neler denedim olmadı neyse 14 günü geçmedi iade ederim artık yada tebilon servisine gönderirim

Amacım laf atmak deil ilgi cekmekti 2 aylık kazancına almistim haliyle biraz kalbim kirildi

Yanlış yazmışım hdmı olacakti fakat aynı değişen bir şey yok her türlü aynı sorun
İlgi cekmek icin insanlara satasman cok sacma anakarta takiyor olabilirmisin hdmi veya dp kablonu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağrı
İlgi cekmek icin insanlara satasman cok sacma anakarta takiyor olabilirmisin hdmi veya dp kablonu
Yok hayır onu da denedim ekran kartından çıkartıp anakartı da taktım gene gelmedi zaten bu AMD islemci modeli dahili gpu ya sahip değil diye biliyorum şu an ekran kartına takılı ama sorun aynı fanlar çalışıyor ekran kartında da işlemcide de kasada da ama monitör hiç acilmiyor bile kasaya bağlayınca yani monitörü elle açmam gerekiyor o da bir işe yaramıyor

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,242
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Yok hayır onu da denedim ekran kartından çıkartıp anakartı da taktım gene gelmedi zaten bu AMD islemci modeli dahili gpu ya sahip değil diye biliyorum şu an ekran kartına takılı ama sorun aynı fanlar çalışıyor ekran kartında da işlemcide de kasada da ama monitör hiç acilmiyor bile kasaya bağlayınca yani monitörü elle açmam gerekiyor o da bir işe yaramıyor
Biosa giremiyor musun kisa devre yaptirmis olabilir misin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,213
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci
Top Bottom