Neler Yeni

Donanım arşivi f/p sistem nerede satılacak

WORT3X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer
İlk defa güzel bir sistem alma şansım var ve güzel bişey almak istiyorum sorum şudur
Sistem çıkarsa sizce nerde çıkar internettemi satış bayisindemi çünkü sabah erkenden kalkıp itopya ya gidip ayirtmayi düşünüyorum boşa gitmiyim fikir verin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
İlk defa güzel bir sistem alma şansım var ve güzel bişey almak istiyorum sorum şudur
Sistem çıkarsa sizce nerde çıkar internettemi satış bayisindemi çünkü sabah erkenden kalkıp itopya ya gidip ayirtmayi düşünüyorum boşa gitmiyim fikir verin
Kanka itopya ile cikcagi bile belli değil o yüzden acele etme sistem mağaza satışı olursa videoda duyurur zaten

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ayırma gibi bir durum yok nerede çıkacağı da belli değil hatta mağaza stoğu var mı onu da bilmiyoruz videoyu beklemek gerekiyor diye düşünüyorum belki mağaza satışı pazar günü diyecek belki farklı bişey gidip orada şimdiden 8-9 saat ayakta bekleme

no-name

80+ Silver
Ayırma gibi bir durum yok nerede çıkacağı da belli değil hatta mağaza stoğu var mı onu da bilmiyoruz videoyu beklemek gerekiyor diye düşünüyorum belki mağaza satışı pazar günü diyecek belki farklı bişey gidip orada şimdiden 8-9 saat ayakta bekleme
Abi adam mağazayı bile söylemiyor ki söylese millet kendini hazırlasa iyi olur

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Demek ki öyle olması gerekiyor beklemekte fayda var sanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Söylerse millet gider şimdiden bekler hem mağaza için de sorun olabilir yapacak bir şey yok beklenecek beklemeye değecek bir sistem gelecektir

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,270
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Ben almıcam ama fırsatçılarında almasını istemem keşke gerçekten kullananlar alabilse. Düşünsenize abdullah abi sağ gösterip sol gösteriyor son 1 saatte itopya diyip son anda farklı site söyleyip al satçılar takip etmeyi bıraktığı için alamıyorlar 😎

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,677
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bence söylememekle iyi yapıyor.
Ben almıcam ama fırsatçılarında almasını istemem keşke gerçekten kullananlar alabilse. Düşünsenize abdullah abi sağ gösterip sol gösteriyor son 1 saatte itopya diyip son anda farklı site söyleyip al satçılar takip etmeyi bıraktığı için alamıyorlar 😎
O dediğinle alsatci olmayan da giderse almaya baba oğul gittiğini düşün arabayla. Ayıp olmaz mı 😅

Keyfen

80+ Bronze
10k bandında rtx 2060 lı en azından bi sistem çıkarsa direk alıcam benim gtx 1660 superli sistemede elveda zamanı gelir işte o zaman :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,409
Üyeler
157,067
Son üye
gokhandinc
Top Bottom