Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Adolf Hitler

80+ Bronze

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Nick değişikliği talep etmeden önce lütfen gösterilen yerden nick kontrolü yapınız, zaten kullanılan nickleri yazmayınız.
Scorp!on olabilir mi ana nick bu da

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,749
İsim
Toxpox
Hocam Linux boş olarak gördüm sanırım dolu veya başka bir şey için ayırdınız ya da yorumumu görmediniz. Rica etsem eğer herhangi bir problem yoksa Linux nickini alabilir miyim?

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
isim bulamadım salladım ismimi lütfen
Klavye Pırt koyun plssssss

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
K
İsmimi Jax Teller olarak değiştirmek istiyorum nedeni ise şuan ki kullandığım nicki beğenmemem ve aslında benim seçmemem
şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar...

_VESKES_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem
Ana nickimi istiyorum o yüzden _VESKES_

ahenk'

80+ Silver
benimkini ariinees olarak değiştirebilir miyiz hocam? Eski hesabımın nicki fakat ben bu hesabıma geçtim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Berkay Omaç
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Nick değişikliği talep etmeden önce lütfen gösterilen yerden nick kontrolü yapınız, zaten kullanılan nickleri yazmayınız.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

berkmeister çünkü eski nickim herkes kullanıyor

ahenk'

80+ Silver
Forumun ilk günü o hesaptaydım. Sonraki gün buna geçtim. Bu hesabımın adını ariinees yapma şansımız var mı ? Benim için çok önemli bir nicktir kendisi

DaxeTs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mehmet BALTA
İsmimi DaxeTs yapmak istiyorum sebebi bu ismin basit kalması vs Trabzonsporlu olmam.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom